CARTINT, s.r.o.
Tonovani autoskel Frydek Mistek


Firma CARTINT s.r.o. obecnie działa w regionie Frydku-Mistku. Realizujemy najczęściej przyciemnianie szyb samochodowych, stosujemy folie samochodowe i 3D, owijamy folie samochodowe i prywatne oraz słoneczne, folie okienne na budynki.

Dzięki przyciemnionym szybom samochodu zapobiegniesz otarciom, zarysowaniom i tłustym plamom, uzyskasz niższą temperaturę, ochronę przed promieniowaniem UV i odblaski w samochodzie. Otrzymujesz 5-letnią gwarancję na przyciemnianie szyb samochodowych.

Nasze usługi obejmują również naklejki z folii karoserii, za pomocą których można częściowo lub całkowicie przykleić pojazd:
- wrapfolie, 3D - zmiana.

Filmy te pozwalają szybko i łatwo zmienić wygląd samochodu lub tylko jego kolor, a także ochronią go przed wpływami środowiska.

Możesz także wybrać folie okienne przeznaczone do budynków o właściwościach ochronnych lub sprzyjających redukcji kosztów ciepła:
- jasne bezpieczeństwo
- kontrola słońca (refleksyjna, izolacja słoneczna)
- izolacja termiczna.

Ponadto tworzymy kombinacje kolorów naklejek, materiałów promocyjnych, które możesz zobaczyć i zdecydować, które jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa CARTINT, s.r.o. Tonovani autoskel Frydek Mistek
Strona (witryna) internetowa
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Frydek-Mistek 738 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha