Świetna restauracja w centrum miesta Opava – dania gotowe, tradycyjne potrawy, dania kuchni czeskiej i międzynarodowejPrzyjechałeś odwiedzić do Opava i chcesz coś dobrego jeść? Zapraszamy na wspaniałą kolację w restauracji IBERIA, położonej w samym sercu Opava (Opawa), przy ulicy Pekařská. Goście mogą skosztować tradycyjnych dań kuchni czeskiej i międzynarodowej. Oferujemy ciepłe i zimne posiłki oraz tygodniowe menu po przyjaznych cenach.

Zapraszamy na pyszne czeskie piwo. Hotel IBERIA posiada dwie eleganckie restauracje - Castillo oraz Citadela, gdzie czekają na Państwa wspaniałe doświadczenia gastronomiczne i ciekawa oferta wysokiej jakości morawskich i hiszpańskich win.

W ciepłe letnie dni można usiąść pod zadaszonym tarasem w tylnej części hotelu. Codziennie oferujemy Państwu wybór 3 smacznych potraw po obniżonych cenach, które docenią smakosze i zwolennicy lżejszej diety.

Dla większych grup lub wycieczek, możemy zorganizować posiedzenie w naszym przytulnym salonie, który jest częścią restauracji i zapewni Państwu wystarczająco dużo komfortu i prywatności. Więc nie wahaj się i możesz zaspokoić swoje kubki smakowe w restauracji IBERIA, która znajduje się zaledwie kilka metrów od centrum.


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha