Świetna restauracja w centrum miesta Opava – dania gotowe, tradycyjne potrawy, dania kuchni czeskiej i międzynarodowej


Świetna restauracja w centrum miesta Opava – dania gotowe, tradycyjne potrawy, dania kuchni czeskiej i międzynarodowej
Przyjechałeś odwiedzić do Opava i chcesz coś dobrego jeść? Zapraszamy na wspaniałą kolację w restauracji IBERIA, położonej w samym sercu Opava (Opawa), przy ulicy Pekařská. Goście mogą skosztować tradycyjnych dań kuchni czeskiej i międzynarodowej. Oferujemy ciepłe i zimne posiłki oraz tygodniowe menu po przyjaznych cenach.

Zapraszamy na pyszne czeskie piwo. Hotel IBERIA posiada dwie eleganckie restauracje - Castillo oraz Citadela, gdzie czekają na Państwa wspaniałe doświadczenia gastronomiczne i ciekawa oferta wysokiej jakości morawskich i hiszpańskich win.

W ciepłe letnie dni można usiąść pod zadaszonym tarasem w tylnej części hotelu. Codziennie oferujemy Państwu wybór 3 smacznych potraw po obniżonych cenach, które docenią smakosze i zwolennicy lżejszej diety.

Dla większych grup lub wycieczek, możemy zorganizować posiedzenie w naszym przytulnym salonie, który jest częścią restauracji i zapewni Państwu wystarczająco dużo komfortu i prywatności. Więc nie wahaj się i możesz zaspokoić swoje kubki smakowe w restauracji IBERIA, która znajduje się zaledwie kilka metrów od centrum.
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Hotel a restaurant IBERIA*** Opava
Strona (witryna) internetowa
Hotel a restaurant IBERIA*** Opava
hoteliberia.cz
Adres

Adres

Pekarska 11
Opava 746 01

info@hoteliberia.cz
+420 553 776 700

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha