Firma oferty - sponsorem jest…. EMTB Trade s.r.o.Pakowany i sypki węgiel brunatny i brązowy, koks, brykiety – hurt CzechyFirma EMTB Trade s.r.o. z siedzibą w Ostrawie w Republice Czeskiej zajmuje się sprzedażą hurtową na paletach pakowanego i masowego węgla kamiennego, węgla brunatnego, koksu i brykietów na terenie Republiki Czeskiej i Unii Europejskiej. Jakość w rozsądnych cenach.

Czy potrzebny jest węgiel kamienny lub brunatny, koks i brykiety pakowane na paletach lub luzem, proszę skontaktować się z wiarygodnym dostawcą wysokiej jakości paliw stałych EMTB Trade s.r.o. Ostrawa Republika Czeska.

Sprzedaż hurtowa – dobrej jakości paliwo w rozsądnych cenach:
- węgiel kamienny – wyprodukowany przez OKD a.s. oraz polskich kombinatów
- węgiel brunatny – wyprodukowany przez Severní energetické a.s. oraz Severočeské doly
- koks – koks odlewniczy i grzewczy z produkcji czeskich producentów i polskich koksowni
- brykiety – Rekord a UNION od niemieckich firm luzem lub w oryginalnych opakowaniach
- palety oraz brykiety drzewne – przemysłowe o większej zawartości kory, do wyposażenia domu – palety z czystego drewna, brykiety drewniane pini key do ogrzewania w kominku i do grillowania

Sprzedaż pakowanego paliwa w oddychających workach na paletach – węgiel brunatny, węgiel kamienny, koks, brykiety i palety. Worki są przymocowane do palety folią i taśmami zaciskowymi, palety są nieodwracalne.


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Paliwa stałe – czarny węgiel, węgiel brunatny, koks, biomasa – sprzedaż ...

Paliwa stałe – czarny węgiel, węgiel brunatny, koks, biomasa – sprzedaż ...

Firma EMTB Trade s.r.o. z Czech zapewnia w ramach całej Europy sprzedaż hurtową paliw stałych, takich jak czarny węgiel, węgiel brunatny, koks, brykiety lub biomasa. Jeśli chcesz kupić paliwo stałe o wysokiej jakości po rozsądnych ...