Eliška - System CMS dla Twojej strony internetowej


Eliška - System CMS dla Twojej strony internetowej
CMS Eliška to unikalny system CMS, który łączy cechy klasycznego CMS typu open source z jednej strony i zamkniętych systemów administracyjnych z drugiej.

Czy chcesz działającą i odnoszącą sukcesy witrynę, której wyszukiwarki nie zignorują? Czy znasz znane systemy zarządzania treścią, takie jak CMS Wordpress, złożone i nieodpowiednie dla Twoich potrzeb? Następnie postaw na CMS Eliška. CMS Eliška to unikalny system CMS, który łączy cechy klasycznego CMS typu open source z jednej strony i zamkniętych systemów administracyjnych konkurujących firm z drugiej.

Stworzyło to prosty i przejrzysty system zarządzania treścią, który jest stale aktualizowany przez europejską bazę danych dla twoich potrzeb. Jednocześnie dowolną część witryny, e-sklepu lub innej aplikacji internetowej można dostosować do własnych potrzeb, całkowicie niezależnie.

System zarządzania treścią Eliška i cechy techniczne tego CMS w skrócie:

- niestandardowy projekt graficzny
- aktualizacje systemu
- responsywne projektowanie stron internetowych
- całkowicie intuicyjne środowisko administracyjne (nawet początkujący może pracować z CMS Eliška)
- zintegrowane monitorowanie SEO
- możliwość stworzenia dobrze zorganizowanego e-sklepu dla małych i dużych firm

W ramach usług związanych z systemem zarządzania treścią Eliška dla Ciebie w naszym CMS zawsze ma coś dodatkowego. Jedną z dużych zalet jest nasze wsparcie w pisaniu tekstów na Twojej stronie oraz optymalizacja SEO. Jeśli nie masz wystarczającej ilości tekstów na swoją stronę, nasi redaktorzy pomogą Ci stworzyć całkowicie oryginalne teksty bezpośrednio w systemie zarządzania treścią Eliška. Dzięki wysokiej jakości i czytelnemu tekstowi Twoja strona będzie łatwiejsza do przeszukiwania przez wyszukiwarki internetowe (Google, Seznam i inne). Tworząc teksty na swoją stronę, zwróć się zatem do wdrożenia samej strony w systemie zarządzania treścią Eliška.
Inne oferty firmy

Tworzenie wysokiej jakości stron internetowych

Tworzenie wysokiej jakości stron internetowych
Jakość strony internetowej z europejskiej bazy danych Witryna wysokiej jakości jest prostym, niedrogim i przede wszystkim skutecznym sposobem, aby poinformować świat o usługach i produktach Twojej firmy. Dostosowanie strony internetowej wysokiej jakości jest dobre, ponieważ ... … Którego nie ...
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Evropska databanka s.r.o. databaze ceskych a slovenskych firem
Strona (witryna) internetowa
Evropska databanka s.r.o.
www.edb.cz
Adres

Adres

Hviezdoslavova 1196/53a, Slatina
Brno 627 00

info@edb.cz
+420 724 146 669

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramwww.kariera-edb.czwww.kariera-edb.czARES
captcha