Poczuj przypływ adrenaliny podczas szybkiej jazdy na najdłuższej zjeżdżalni wodnej świata – Republika Czeska


Poczuj przypływ adrenaliny podczas szybkiej jazdy na najdłuższej zjeżdżalni wodnej świata – Republika Czeska
Projekt najdłuższej zjeżdżalni na świecie przygotowuje firma ALFEKO s.r.o. z Třebíča, z Czech, które są państwem członkowskim UE zaangażowanym w rozwój specjalistycznego oprogramowania umożliwiającego produkcję suchych zjeżdżalni wodnych.

Czy każdego lata najbardziej nie możesz się doczekać basenu, a zwłaszcza zjeżdżalni wodnych? A co z tą najdłuższą na świecie? Firmie ALFEKO s.r.o. z Třebíča, koncetrującej się na projektowaniu i produkcji lekkich zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, zaproponowano zaprojektowanie najdłuższej zjeżdżalni wodnej na świecie i dlatego uczestniczy w rozwoju nowego specjalistycznego oprogramowania, które umożliwi produkcję suchych zjeżdżalni wodnych.

Firma ALFEKO s.r.o. rozpoczął interesujący projekt opracowania oprogramowania dla naukowców FSI, do projektowania suchych zjeżdżalni wodnych, ponieważ specjaliści z firmy pracują obecnie nad zaprojektowaniem najdłuższej zjeżdżalni na świecie.

Zjeżdżalnia wodna powinna mierzyć 220 m, natomiast najdłuższa ma 170 m i znajduje się w Londynie. Najdłuższa zjeżdżalnia jest pożądana przez klienta z Korei Południowej, który nie dysponuje odpowiednim nachyleniem.

Celem jest zaprojektowanie i wykonanie zjeżdżalni, co pozwoli na szybką, a jednocześnie bezpieczną jazdę bez kontuzji kończyn. Inżynierowie projektują zjeżdżalnię wodną w oparciu o doświadczenie bez wirtualnych modeli, co znacząco pomogłoby im w pracy.
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa ALFEKO s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
ALFEKO s.r.o.
www.alfeko.cz
Adres

Adres

Tomase Bati 1026
Trebic 674 01

alfeko@alfeko.cz
+420 568 839 231

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha