Filtr Zeos – podajniki rotacyjne, przenośniki ślimakowe

Ułatwimy Państwu produkcję przemysłową. Kim jesteśmy i co robimy? Jesteśmy Filtr Zeos, Państwa producentem i dostawcą urządzeń do transportu poziomego i pionowego. Przedstawiamy kompleksowe rozwiązanie w zakresie transportu materiałów sypkich.

W ofercie spółki Filtr Zeos znajdą Państwo dlatego podajniki rotacyjne i przenośniki ślimakowe. Podajniki rotacyjne wykorzystają Państwo do podawania i dawkowania materiałów ziarnistych i proszkowych. Posiadają napęd sterowany elektronicznie, dzięki któremu zapewnią Państwo regulację podawanej ilości materiału.

Podajniki rotacyjne produkuje Filtr Zeos w kilku typach: typ NW, typ NP (tzw. typ lekki) i podajniki rotacyjne do zastosowań specjalnych. Jakie są zalety podajników rotacyjnych?

- korzystne ceny
- posiadają wymienne lamele uszczelniające
- łatwe i minimalne utrzymanie
- kontrola pracy czujnikiem obrotów
- w przypadku lepkich materiałów możliwość instalacji dyszy do czyszczenia
- i wiele innych, zapoznajcie się z nimi też

Oferta firmy Filtr Zeos obejmuje też przenośniki ślimakowe korytowe i rurowe. Potrafią transportować materiał o temperaturze do +300°C. Ślimak jest standardowo produkowany ze stali konstrukcyjnej odpornej na ścieranie Hardox lub ze stali nierdzewnej. Podajniki ślimakowe można wykorzystywać do transportu sypkich nielepkich materiałów. Na przykład do transportu popiołu lotnego z filtrów, w produkcji zapraw, wapna i wielu innych praktycznych zastosowań.

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta firmy Filtr Zeos, prosimy odwiedzić nasze strony internetowe, gdzie są podane szczegóły. Znajdą tam Państwo również przejrzystą ofertę wszystkich naszych produktów. Oprócz przenośników ślimakowych i podajników rotacyjnych zajmujemy się też produkcją wyrobów w następującym zakresie:

- urządzenia ekologiczne do zapewniania czystości atmosfery – filtracja przemysłowa
- konstrukcje stalowe, zasobniki i rurociągi
- przewody wentylacyjne łącznie z klapkamiFirma oferty - sponsorem jest…. 

Filtr Zeos s.r.oProsimy o kontakt formą pisemną
captcha