Podajnik obrotowy - podawanie i dozowanie materiałów ziarnistych i proszkowych | Republika Czeska

Podajnik obrotowy to idealne urządzenie do podawania i dozowania materiałów ziarnistych i proszkowych, który ma szczególne zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest ciśnienie do oddzielenia kolejnych urządzeń lub w celu zapewnienia równomiernego przepływu materiału.

Podajniki obrotowe z elektronicznie sterowanym napędem służą do regulacji podawanej ilości materiału. Podajnik obrotowy ma zastosowanie przede wszystkim w zakładach pakowania mieszanek bitumicznych, podczas przetwarzania surowców w cementowniach, kamieniołomach, kopalniach wapienia i piasku, a także jest przydatny w transporcie pneumatycznym.

Nasza firma Filtr Zeos oferuje różne rodzaje podajników obrotowych, a mianowicie serię NW, lekką serię NP oraz podajniki obrotowe do specjalnego zastosowania.

Podajnik obrotowy serii NW ma wiele zalet. Jego solidna konstrukcja jest idealna do użytku w trudnych warunkach, jest wysoce odporny na penetrację, łożyska znajdują się poza przestrzenią dostępna dla kurzu, płyty uszczelniające można łatwo wymienić, a odporność na ciepło wynosi standardowo 200°C.

Podajnik obrotowy serii NP sprzedajemy w atrakcyjniej cenie, wymagania konserwacyjne są minimalne, a tak samo jak w przypadku podajnika obrotowego serii NW ma łożyska znajdują się poza przestrzenią dostępna dla kurzu a płyty uszczelniające można wymienić

Podajnik obrotowy do specjalnego zastosowania przedstawia trzecią kategorię, która również posiada te same zalety jak wyżej wymienione podajniki serii NW oraz NP.

Wszystkie nasze podajniki obrotowe mają do wyboru różny napęd, kontrolę działania czujnikiem obrotów oraz posiadają certyfikat wykonania przeciwwybuchowego.Firma oferty - sponsorem jest…. 

Filtr Zeos s.r.oProsimy o kontakt formą pisemną
captcha