Walizki montażowe umożliwiają Ci własną produkcję węży | Republika Czeska
Przewody do osobnego montażu łączników do przewodów można już kupić samemu. Osobiście je Państwo wyprodukują i zamontują, i to w bardzo prosty sposób, bez spawania i lutowania. Jak to działa? Wystarczy kupić walizkę montażową firmy Witzenmann Opawa.

Walizka montażowa, którą oferujemy, zawiera wszystko potrzebne do produkcji i montażu przewodów RS 341 S00. Jakie możliwości walizka montażowa daje? Znajdziesz tu:

- narzędzia
- materiał eksploatacyjny
- prasa ze ściskiem
- obcinarka
- dwa zaciski
- nakrętki z niklowanego mosiądzu
- uszczelka TEMASIL
- pierścienie mocujące

Jeżeli posiadasz walizkę montażową, nic już nie stoi na przeszkodzie by wyprodukować elastyczne przewody RS 341 S00, które można świetnie zastosować do prowadzenia nośników gazowych i płynnych. Procedura ta jest bardzo prosta. Zmierz i oddziel potrzebną długość przewodu, nałóż nakrętkę i umocuj odpowiednim zaciskiem. Później po kilku ciosach ruchomej części prasy zaciśniesz dwie ostatnie fale w taki sposób, żeby utworzyć równe płaskie kołnierze. Za zaciśnięte fale można nasunąć odpowiedni zaciskowy pierścień mocujący, zamykając go. Do nakrętek na obu końcach przewodu wystarczy włożyć odpowiednie uszczelki i przewody są gotowe do instalacji. Podczas instalacji nie trzeba wstrzymywać się poszukując poszczególnych części, nasze walizki montażowe zapewniają wszystko, co nam potrzeba.

Pytasz, gdzie można zastosować przewody RS 341 S00? Istnieje kilka opcji. Właśnie te elastyczne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne metalowe przewody z równoległą pierścieniową falą idealnie posłużą jako elastyczne połączenia do dystrybucji gazu ziemnego, gazu miejskiego, gazu koksowniczego oraz biogazu, ale również oleju opałowego, wody pitnej i użytkowej czy też sprężonego powietrza. Można je dowolnie wyginać i kształtować dokładnie według twoich aktualnych potrzeb. Stanowią one więc idealne elastyczne połączenie dla większości konsumentów.

Wybierz walizkę montażową od firmy Witzenmann Opawa. Otrzymasz w pełni wyposażony warsztat do szybkiej produkcji i montażu węży elastycznych.Firma oferty - sponsorem jest…. 

Witzenmann Opava, spol. s r.oProsimy o kontakt formą pisemną
captcha