Wielofunkcyjna ładowarka przegubowa i nośnik narzędzi Dapper 5000 – pomocnik we wszystkich pracach

Jeśli szukasz uniwersalnej, mocnej i niezawodnej maszyny do zastosowań w budownictwie, rolnictwie lub ogrodnictwie, idealnym rozwiązaniem jest wielofunkcyjna ładowarka przegubowa i nośnik narzędzi Dapper 5000 firmy VOP !

Nowo opracowana wielofunkcyjna ładowarka przegubowa i nośnik narzędzi DAPPER 5000 pomoże Ci we wszystkich pracach konserwacyjnych i komunalnych w tym konserwacji obszaru, jak również w rolnictwie lub budownictwie. Wykazuje się szybszym transportem i dzięki układu przegubowemu steruje się w ciężkim terenie.

Dlaczego warto nabyć to urządzenie wielofunkcyjne?
- łatwy transport i prosta konserwacja
- możliwość korzystania z większej liczby osprzętu
- niższe koszty operacyjne
- niższe koszty szkolenia obsługiikonserwacji
- mniejsze zużycie (ekologiczne, ekonomiczne).

Ponadto, można wybrać jedno z narzędzi wymiennych do ładowarki wielofunkcyjnej - uniwersalne łyżki, świder glebowy, zamiatarkę Bema, pług odśnieżny, posypywarkę soli, kosiarkę do trawy i wiele innych.

Spółka VOP CZ, s.p. koncentruje się na produkcji maszynowej na cały obszar Czech, Słowacji i Polski jak również dla klientów zagranicznych.

Wielofunkcyjna ładowarka przegubowa i nośnik narzędzi Dapper 5000 będzie niezastąpiony w każdej pracy !Firma oferty - sponsorem jest…. 

VOP CZ, s.p.Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha