Firma oferty - sponsorem jest…. Asociace gumarenske technologie Zlin s.r.o. AGT ZlinProdukcja wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily) - jakość i niezawodność CzechyStowarzyszenie Technologii Gumy Zlín s.r.o. zajmuje się produkcją wysokiej jakości i niezawodnych wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily).

Zaworów zaciskowe (mankiety) są wykorzystywane do sterowania przepływem różnych mediów. Dla prawidłowego funkcjonowania wkładka nie powinna być w jakiś sposób uszkodzona lub przeciekać, w tym przypadku może doprowadzić do obrażeń lub uszkodzenia majątku. Stowarzyszenie Technologii Gumy Zlín s.r.o. zajmuje się produkcją wysokiej jakości i niezawodnych wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily).

Centralnym elementem każdego zaworu przepustowego jest jakość mankietu, ponieważ przyczynia się on do dłuższej żywotności zaworu zaciskowego. Im więcej jest mankiet wysokiej jakości, tym dłuższą ma żywotność oraz zapewni bardzo niskie koszty utrzymania.

Mankiety do zaworów wężowych wykonane są z wysokiej jakości rodzaju materiału, który ma dobrą odporność na ścieranie, w następujących rozmiarach:

- DN25
- DN40
- DN50
- DN65
- DN80
- DN100
- DN150
- DN200
- na życzenie klienta możemy wykonać inne wymiary.

Wymiana wkładek jest prosta i klient może wykonać to sam, ale jeśli wyśle do nas cały zawór z uszkodzoną wkładką, jesteśmy w stanie wymienić taką wkładkę na nową i naprawiony model wysłać z powrotem do klienta.


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Profesjonalne rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe ...

Profesjonalne rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe ...

Stowarzyszenie Technologii Gumy Zlín sp. z o.o. o długiej tradycji w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji wyrobów z gumy i opon oferuje ci rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe. Firma Stowarzyszenie Technologii Gumy ...


Produkcja rowkowanych wałków gumowych z wielu zaletami - Czechy

Produkcja rowkowanych wałków gumowych z wielu zaletami - Czechy

Firma Stowarzyszenie Technologii Gumowej Zlín s.r.o. z Republiki Czeskiej produkuje gumowe rowkowane wałki z kauczuku do stosowania przemysłowego, co z sobą przynosi wiele korzyści. Ważnym elementem wszystkich przenośników, maszyn do ...


Rozciągliwerowkowane gumowane rolki do rozprowadzania materiału - ...

Rozciągliwerowkowane gumowane rolki do rozprowadzania materiału - ...

Firma Stowarzyszenie Technologii Gumowej Zlín s.r.o. z Republiki Czeskiej zajmuje się produkcją rowkowanych gumowanych roleksłużących do rozciągania materiału przenoszonego od środka na boki Rolki gumowestanowią integralną część ...