Firma oferty - sponsorem jest…. Labormachine s.r.o. Trhaci stroje a tvrdomeryTwardościomierze - testy statyczne oraz pomiar twardości przy pomocy twardościomierzyPomiar twardości to najbardziej powszechny test statyczny. Podczas niego badana jest oporność materiału na wtłaczanie kuleczki, stożka lub ostrosłupa w materiał. Wartość twardości jest równa stosunku obciążenia i powierzchni lub głębokości wkłucia.

Jeśli potrzebne są Państwu pomiary twardości, spółka Labormachine, s.r.o. z Czech świadczy profesjonalne usługi, obejmujące sprzedaż maszyn testowych, jakimi są twardościomierze do pomiaru twardości.

Nasza spółka oferuje twardościomierze w wykonaniu manualnym, automatycznym z optycznym lub cyfrowym wynikiem. Świadczymy twardościomierze z kompleksowymi usługami, które obejmują doradztwo w zakresie rozruchu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W naszej ofercie znajdują się następujące twardościomierze:

- Mikrotwardościomierze Vickers
- Twardościomierze Vickers
- Twardościomierze Rockwell
- Twardościomierze Brinell
- Uniwersalne twardościomierze.


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Akredytowane laboratorium kalibracyjne do pomiaru siły, twardości i ...

Akredytowane laboratorium kalibracyjne do pomiaru siły, twardości i ...

Każdej jednostce mierniczej potrzebna jest kalibracja. Spółka Labormachine, s.r.o. z Czech wybudowała akredytowane laboratorium kalibracyjne do pomiaru siły, twardości i pracy, świadczymy kompleksowe usługi, które obejmują maszyny i ...