Firma oferty - sponsorem jest…. BRIO Hranice s.r.o.Kombinowane prasy laboratoryjne do testowania betonu, cementu CzechyKombinowane prasy laboratoryjne do testowania betonu i cementu produkuje spółka Brio Hranice s.r.o. - można wybrać jedną z kilku opcji w zależności od potrzeb.

Prasy kombinowane są bardzo popularne ze względu na łatwość użycia. Spółka Brio Hranice s.r.o. se specjalizuje się w produkcji i sprzedaży - dostawy zapewni nie tylko po całych Czechach, ale także na Słowacji, w Polsce i za granicą.

Prasy kombinowane MEGA 6 iMEGA 7 są przeznaczone do testowania próbek betonu. Posiadają maksymalną wartość siły kompresji i zginania zgodnie z prasami ALPHA i DELTA. Oznacza to ciśnienie w 2000, 3000 i 4000 kN i w zgięciu 100, 200 i 300 kN.

Prasy kombinowane MEGA 10 (MEGA 100) do testowania zaprawianych belek cementowych. Posiadają zwykle maks. siłę kompresji 200, 300 i 400 kN i zginania 10, 20 i 30 kN.

Zamówić można również prasę kombinowaną MEGA 10 (ciśnienie 1000 kN, zginanie 50 kN).

Akcesoria pras kombinowanych:
- preparaty do utrzymania ciśnienia
- 3 i 4 punkt zginania
- napięcie poprzeczne
- akcesoria dla modułu oceny E i innych.

Część prasy kombinowanej stanowi również oprogramowanie do oceny wszystkich rodzai testów.


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Mieszalniki poziome do betonu i zaprawy w laboratoriach Czechy

Mieszalniki poziome do betonu i zaprawy w laboratoriach Czechy

Firma Brio Hranice produkuje mieszalniki poziome do przygotowania mieszanek betonowych, betonu i zaprawy w laboratoriach. Produkty naszej firmy są dostarczane w całych Czechach i na Słowacji. Mieszalnik poziomy mieszanek betonowych HMB ...


Prasa laboratoryjna Hranice – produkcja ręczna, zautomatyzowana prasa ...

Prasa laboratoryjna Hranice – produkcja ręczna, zautomatyzowana prasa ...

Firma BRIO Hranice s.r.o. dzięki współpracy z laboratoriami budowlanymi koncentruje się na produkcji maszyn, pras i urządzeń do testowania. Nasze urządzenia są produkowane nie tylko w Czechach, ale również za granicą, na Słowacji i w ...