Zadávateľom ponuky je firma Autochodura s.r.o. Autoservis HavířovRekonštrukcia náprav, kontrola bŕzd a silentblokov u vozidiel značky Renault, Peugeot, Citroën, ČeskoNeobvyklé správanie sa vozidla a hlasné zvuky počas jazdy sú základnými príznakmi toho, že by ste mali svoj automobil podrobiť kontrole zadnej nápravy. Spoločnosť Autochodura s.r.o. v Havířove v Českej republike sa špecializuje na kompletné opravy vozidiel vrátane renovácie a opravy zadných náprav pre vozidlá značky Peugeot, Citroën a Renault.

Vykonáme skúšku bŕzd a silentblokov, na ktoré v priebehu opravy telefonicky upozorňujeme.

Máme všetky náhradné diely na sklade, takže sa môžeme plne sústrediť na prácu bez zbytočných zdržaní.

Čas opravy u nás trvá maximálne 1 deň a počas toho, ako Vaše auto opravujeme Vám bezplatne zapožičiame náhradné vozidlo z našej autopožičovne.

Máme dlhoročné skúsenosti, ako aj profesionálny personál a vďaka tomu máme množstvo spokojných a pravidelných zákazníkov.

Neváhajte nás kontaktovať!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Opravy, renovácie, repasy zadných náprav Peugeot, Renault, Citroën ...

Opravy, renovácie, repasy zadných náprav Peugeot, Renault, Citroën ...

Spoločnosť z Havířova Autochodura s.r.o. v Českej republike sa špecializuje na kompletné opravy automobilov vrátane renovácií a repasov zadných náprav u vozidiel značky Peugeot, Renault a Citroën. Skontrolujeme silentbloky a brzdy, na ...