Zadávateľom ponuky je firma Autochodura s.r.o. Autoservis HavířovRekonštrukcia náprav, kontrola bŕzd a silentblokov u vozidiel značky Renault, Peugeot, Citroën, ČeskoNeobvyklé správanie sa vozidla a hlasné zvuky počas jazdy sú základnými príznakmi toho, že by ste mali svoj automobil podrobiť kontrole zadnej nápravy. Spoločnosť Autochodura s.r.o. v Havířove v Českej republike sa špecializuje na kompletné opravy vozidiel vrátane renovácie a opravy zadných náprav pre vozidlá značky Peugeot, Citroën a Renault.

Vykonáme skúšku bŕzd a silentblokov, na ktoré v priebehu opravy telefonicky upozorňujeme.

Máme všetky náhradné diely na sklade, takže sa môžeme plne sústrediť na prácu bez zbytočných zdržaní.

Čas opravy u nás trvá maximálne 1 deň a počas toho, ako Vaše auto opravujeme Vám bezplatne zapožičiame náhradné vozidlo z našej autopožičovne.

Máme dlhoročné skúsenosti, ako aj profesionálny personál a vďaka tomu máme množstvo spokojných a pravidelných zákazníkov.

Neváhajte nás kontaktovať!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Opravy, renovácie, repasy zadných náprav Peugeot, Renault, Citroën Česká republika

Opravy, renovácie, repasy zadných náprav Peugeot, Renault, Citroën Česká republika

Spoločnosť z Havířova Autochodura s.r.o. v Českej republike sa špecializuje na kompletné opravy automobilov vrátane renovácií a repasov zadných náprav u vozidiel značky Peugeot, Renault a Citroën. Skontrolujeme silentbloky a brzdy, na ...