Zadávateľom ponuky je firma SV výrobní, s.r.o.Kužeľové pružiny pásové - evolutné, výroba na mieru Česká republikaSpoločnosť SV výrobní, s.r.o. z Prostějova (Olomouc) je spoločnosť s vysokou kvalitou vyrábaných produktov a dlhodobými výrobnými skúsenosťami - zabezpečuje výrobu kužeľových pásových, čiže evolutných pružín na mieru.

Výrobu a predaj evolutných pružín vám zabezpečí firma SV výrobní, s.r.o. so sídlom v Prostějove neďaleko Olomouca. Spoľahlivá firma s dlhoročnou výrobnou skúsenosťou v oblasti kovoobrábania pôsobí nielen po celej Českej republike, ale aj v zahraničí.

Kužeľové pružiny pásové - evolutné, výroba podľa dodaných štandardizovaných výkresov alebo dodaného vzoru. Taktiež vyrobíme evolutné pružiny atypických rozmerov priamo na mieru podľa želania zákazníka.

Pružiny vyrábame z pružinovej ocele:
- 14 260 - STN 41 4260
- 15 260 - STN 41 5260
- 50CrV4 - DIN 17 200, EN 10083-1
- 51CrV4 - DIN 17 350, EN 10083-1
- 54SiCr6 - DIN 17 221, EN 10089.

SV výrobní, s.r.o. - konštrukcia a výroba pružín podľa vášho želania.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Evolutné pružiny pre železnice aj cestné vozidlá od skúseného výrobcu z ...

Evolutné pružiny pre železnice aj cestné vozidlá od skúseného výrobcu z ...

Špecialista na navrhovanie a výrobu nielen evolutných pružín pre železnice aj cestné vozidlá, to je firma SV výrobní z Českej republiky. Už niekoľko rokov úspešne vyrábame evolutné pružiny a ďalšie pružiace elementy, ktoré spĺňajú aj ...


Kovoobrábanie - výroba a predaj evolútnej, skrutkovej a listovej pružiny

Kovoobrábanie - výroba a predaj evolútnej, skrutkovej a listovej pružiny

Ak hľadáte firmu, ktorá je profesionálom v odbore kovoobrábania a vyznačuje sa kvalitnými výrobkami, tak je tu pre Vás firma SV výrobní, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s výrobou evolútnych, skrutkových a listových pružín. Všetky ...