Zadávateľom ponuky je firma SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.Výroba odliatkov zo sivej liatiny pre strojársky, automobilový a stavebný priemysel Česká republikaFirma Slévárna ANAH Prostějov s.r.o. je tradičným výrobcom odliatkov zo sivej liatiny. Odliatky vyrobí pre strojársky, automobilový aj stavebný priemysel. Pôsobí v celej Českej republike a zahraničí.

Firma SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o., to je rodinná firma s tradíciou, ktorá sa orientuje na kvalitu a snaží sa zabezpečiť výrobky aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Pre strojársky, automobilový a stavebný priemysel vyrobí odliatky zo sivej liatiny presne podľa potrieb zákazníka.

Zabezpečíme široké výrobné spektrum odliatkov vrátane sériových zákaziek. Naša ročná kapacita vo výrobe odliatkov zo sivej liatiny je 12 ton.

Odliatky vyrábame zo šedej a tvárnej liatiny vo váhovej kategórii 0, 2 až 300 kg. Tvárnu liatinu vyrábame kusovo alebo aj malosériovo.

Presnosť vyrábaných odliatkov podľa ISO 8062:
- CT 9 - 10 pre strojné formovanie (maximálna hmotnosť 90 kg)
- CT 11 - 12 pre ručnú formovňu (maximálna hmotnosť 300 kg).


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba a oprava modelov Prostějov - nové a súčasné modelové zariadenia

Výroba a oprava modelov Prostějov - nové a súčasné modelové zariadenia

Firma SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o. je rodinná firma, ktorá sa špecializuje na tradičnú výrobu odliatkov zo sivej liatiny a nových modelových zariadení (modelov). Naše služby poskytujeme nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku a v ...


Jadrovňa, formovňa, taviareň - výroba a povrchová úprava odliatkov, ...

Jadrovňa, formovňa, taviareň - výroba a povrchová úprava odliatkov, ...

Tradičný výrobca odliatkov zo sivej liatiny je česká firma SLÉVÁRNA ANAH Prostějov - na výrobu aj povrchovú úpravu jednoduchých aj náročných odliatkov máme k dispozícii jadrovňu, formovňu aj taviareň. Vyrábame odliatky pre ...