Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého areálu Valeč v Českej republike

Hotel Zámok Valeč neďaleko Třebíča na Vysočine v Českej republike je veľmi obľúbené a žiadané miesto pre organizovanie svadieb, kde Vám zorganizujeme a zabezpečíme všetko potrebné od obradu, hostiny až po ubytovanie svadobčanov.

Organizujete svadbu a hľadáte vhodné priestory pre jej konanie? Hotel Zámok Valeč je ideálnou voľbou pre organizovanie svadobných obradov a hostín, pretože sa vyznačuje krásnym prostredím a zabezpečí Vám všetok servis.

Uskutočnenie svadobného obradu si môžete vybrať v Rytierskej sále, Obrazárni, ale aj na nádvorí zámku alebo v zámockej záhrade.

Svadobnú hostinu môžete usporiadať v menších sálach do 80 osôb a väčších sálach až do 350 osôb. Ceny jednotlivých služieb a priestor sa líšia podľa počtu osôb. Novomanželia môžu využiť špeciálnu možnosť ubytovania zadarmo v jednej zo zámockých izieb.

Vďaka výbornej gastronómii, širokému spektru služieb a ubytovaniu v zámockom štýle sa bude nevesta cítiť ako princezná a svadobný deň sa stane nezabudnuteľným zážitkom.Zadávateľom ponuky je firma 

Hotel Zámek ValečKontaktný formulár
captcha