Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého areálu Valeč v Českej republike


Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého areálu Valeč v Českej republike
Hotel Zámok Valeč neďaleko Třebíča na Vysočine v Českej republike je veľmi obľúbené a žiadané miesto pre organizovanie svadieb, kde Vám zorganizujeme a zabezpečíme všetko potrebné od obradu, hostiny až po ubytovanie svadobčanov.

Organizujete svadbu a hľadáte vhodné priestory pre jej konanie? Hotel Zámok Valeč je ideálnou voľbou pre organizovanie svadobných obradov a hostín, pretože sa vyznačuje krásnym prostredím a zabezpečí Vám všetok servis.

Uskutočnenie svadobného obradu si môžete vybrať v Rytierskej sále, Obrazárni, ale aj na nádvorí zámku alebo v zámockej záhrade.

Svadobnú hostinu môžete usporiadať v menších sálach do 80 osôb a väčších sálach až do 350 osôb. Ceny jednotlivých služieb a priestor sa líšia podľa počtu osôb. Novomanželia môžu využiť špeciálnu možnosť ubytovania zadarmo v jednej zo zámockých izieb.

Vďaka výbornej gastronómii, širokému spektru služieb a ubytovaniu v zámockom štýle sa bude nevesta cítiť ako princezná a svadobný deň sa stane nezabudnuteľným zážitkom.
VIAC PONÚK FIRMY

Luxusné ubytovanie, pobyt v zámockom hoteli s wellness centrom v Českej republike

Luxusné ubytovanie, pobyt v zámockom hoteli s wellness centrom v Českej republike
Pobyt v zámockom hoteli, luxusné ubytovanie s wellness centrom na Vysočine, stravovanie, obedové menu, špeciality a nevšedné zážitky vám ponúka Hotel Zámok Valeč v Českej republike. Hľadáte luxusné ubytovanie s wellness centrom na Vysočine? Potom neváhajte a príďte do nášho Hotela Zámok Valeč v ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Zámek Valeč
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Zámek Valeč
www.hotel-valec.cz
Adres

Adres

Valeč 1
Valeč u Hrotovic 675 53

recepce@hotel-valec.cz
+420 568 441 372


Nájdete nás aj tu:

Facebookwww.ceskaporadna.czARES
captcha