Zadávateľom ponuky je firma Hotel Zámek ValečLuxusné ubytovanie, pobyt v zámockom hoteli s wellness centrom v Českej republikePobyt v zámockom hoteli, luxusné ubytovanie s wellness centrom na Vysočine, stravovanie, obedové menu, špeciality a nevšedné zážitky vám ponúka Hotel Zámok Valeč v Českej republike.

Hľadáte luxusné ubytovanie s wellness centrom na Vysočine? Potom neváhajte a príďte do nášho Hotela Zámok Valeč v Českej republike.

U nás môžete zažiť nevšednú noc v historickej izbe, ktorý je vybavený starožitným nábytkom a doplnkami.
Môžete sa ubytovať aj v podkrovných izbách, kde sú ešte pôvodné trámy, ďalej je možnosť ubytovania v moderných izbách a apartmánoch s terasami, kde budete mať pekný výhľad na zámocké rybníky.
V hoteli je zabezpečené stravovanie na vysokej úrovni, naša zámocká kuchyňa ponúka denné obedové menu, sezónne špeciality, pokrmy á la carte. Kuchári využívajú čerstvé suroviny od farmárov, pokrmy sú ochutené bylinkami z našej zámockej záhradky.
Odporúčame využiť služby nášho zámockého wellness centra, kde je na výber päť sáun a tri bazény.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého ...

Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého ...

Hotel Zámok Valeč neďaleko Třebíča na Vysočine v Českej republike je veľmi obľúbené a žiadané miesto pre organizovanie svadieb, kde Vám zorganizujeme a zabezpečíme všetko potrebné od obradu, hostiny až po ubytovanie ...