Zadávateľom ponuky je firma AGRIOLA s.r.o.Výroba náhradných dielov na poľnohospodárske stroje Česká republika - alternatívne diely za nižšiu cenuAlternatívne diely pre poľnohospodárske stroje Vám ušetria investíciu do údržby. Podľa originálu vyrába za nižšiu cenu náhradné diely na poľnohospodárske stroje spoločnosť AGRIOLA s.r.o. z Českej republiky.
Vlastná výroba náhradných dielov z nás robí konkurencie schopnú firmu, zaobstaráte u nás diely za veľmi priaznivú cenu. V prípade záujmu Vám radi zašleme náš katalóg náhradných dielov.

Vyrábame náhradné diely na tieto stroje:
- Gregoire-Besson, Landini, Manitou, Joskin, Sulky, MC Cormick, Monosem, môžete od nás odoberať náhradné diely na tieto poľnohospodárske stroje.

Sklad dielov je v Polešoviciach neďaleko Uherského Hradišťa.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba náhradných dielov pre poľnohospodárske stroje Česká republika - ...

Výroba náhradných dielov pre poľnohospodárske stroje Česká republika - ...

Spoločnosť AGRIOLA z Českej republiky sa zaoberá predajom a distribúciou dielov pre poľnohospodárske stroje. Vlastná výroba dielov je našou konkurenčnou výhodou, vďaka ktorej sú naše ceny veľmi výhodné. Ak Vaša firma používa ...


Predaj, servis poľnohospodárskych strojov Manitou, John Deere, ...

Predaj, servis poľnohospodárskych strojov Manitou, John Deere, ...

V Českej republike zabezpečuje predaj poľnohospodárskych strojov Manitou, John Deere firma AGRIOLA Polešovice, ktorá poskytuje záručný servis a realizuje aj pravidelné opravy tejto techniky a ďalších značiek Monosem, Landini, Gregoire ...