Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé utesnenie škár


Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé utesnenie škár
K dokonalému utesneniu pracovných škár alebo škár v inžinierskych a vodných stavbách vyrába spoločnosť MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. so sídlom v Moste v ČR elastický bentonitový tesniaci pás radu MQ.

Dokonalé utesnenie pracovných škár betónových dosiek a zvislých stien, styčných škár medzi rúrkou a oceľou alebo škár v tuneloch, priehradách a vodných dielach zabezpečí bentonitový tesniaci pás radu MQ, ktorý vyrába a predáva spoločnosť MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. so sídlom v Moste.

Ide o špeciálne vyvinutý elastický profil na báze bentonitu, ktorý vďaka svojmu chemickému zloženiu pri styku s vodou zväčší mnohonásobne svoj objem a tým spoľahlivo utesní akékoľvek trhliny. Ďalšou jeho prednosťou je jeho účinnosť aj pri styku s agresívnou vodou, prípadne s odpadovou vodou. Jeho montáž je jednoduchá a rýchla.

Máte záujem dozvedieť sa viac o výhodách bentonitového tesniaceho pásu radu MQ? Kontaktujte spoločnosť MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
VIAC PONÚK FIRMY

Granulovaný BENTONIT MQ Bento

Granulovaný BENTONIT MQ Bento
Granulovaný bentonit MQ Bento pre hydroizoláciu stavieb a utesnenie vodných diel vyrába a dodáva firma MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Tento zásyp sa skladá z prírodného bentonitu s vysokým obsahom montmorillonitu. Vďaka tejto prísade získava prípravok schopnosť absorpcie - zachytenie pachov a ...

Bentonitové tesniace rohože EUROBENT

Bentonitové tesniace rohože EUROBENT
Bentonitové rohože pre tesnenie skládok, kanálov, tankov, kompostov a ďalších stavieb predáva firma MEDIUM INTERNATIONAL. EUROBENT výrobok je absorpčná hlinitý materiál, ktorý na seba viaže okolitú zemnú vlhkosť, napučí a tým vzniká tenký tesniaci materiál, ktorý má vlastnosti ochrany životného ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit
WEBOVÁ STRÁNKA
MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
www.bentonit.cz
Adres

Adres

Gorkého 1249/5
Most 434 01

medium@centrum.cz
+420 775 968 489


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha