Zadávateľom ponuky je firma DIAMANT AK s.r.o.Predaj hliníková rohož, gumová PVC, textilná alebo kefová násadaPredaj hliníkovej rohože od firmy DIAMANT AK s.r.o. Vyberať si môžete z textilnej alebo kefovej násady, kombinácie podľa priania zákazníka. Poradenstvo aj návrh, následná odborná montáž.

Chcete vyriešiť čistiace zóny u Vás v hoteli, reštaurácii alebo firme? Ideálne sú hliníkové rohože, ktoré je možné kombinovať s gumenými, textilnými alebo kefovými násadami. Nechajte si vytvoriť návrh od firmy DIAMANT AK s.r.o.
Vyrobí a vykoná odbornú montáž a podrobné zaškolenie ako udržiavať čistiace zóny. Rohož je vyrobená z hliníkových profilov.
Gumová a kefová násada slúži ako 1. čistiaca zóna na hrubé nečistoty, použitie v exteriéri a interiéri. Textilná násada slúži ako 2. čistiaca zóna na jemné nečistoty a zadržanie vlhkosti, použitie v interiéri.
Základné segmenty sa striedajú s kefovým profilom, výška 17 a 22 mm.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Textilné rohože s logom, protisklzové rohože, výroba, predaj, dodávka Brno, Česká republika

Textilné rohože s logom, protisklzové rohože, výroba, predaj, dodávka Brno, Česká republika

Jednoduché na údržbu a protisklzové textilné rohože v rôznych farebných odtieňoch, ponúka kvalitný výrobca a predajca - firma DIAMANT AK s.r.o., z Brna v Českej republike. Ak potrebujete do firmy textilné rohože s logom, potom neváhajte ...


Vstupné čistiace rohože s vysokou schopnosťou zachytiť nečistoty do hál

Vstupné čistiace rohože s vysokou schopnosťou zachytiť nečistoty do hál

Vstupné rohože fungujú ako čistiace rohože do vstupných hál a firiem, hotelov, sú určené pre vysokú záťaž a majú vysokú schopnosť zachytiť drobné nečistoty. Zachytenie nečistôt z vonku ešte pred vstupom do Vašej firmy? Riešením sú ...