Tepelné výmenníky pre vzduchotechniku ​​a klimatizáciu, Česká republikaTepelné výmenníky pre vzduchotechniku ​​a klimatizáciu, výroba lamelových tepelných výmenníkov pre chladiarenský priemysel a vzduchotechniku ​​od firmy Heat Transfer Systems s.r.o. v obci Novosedly na Morave v Českej republike.

Hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov a tepelných výmenníkov pre vzduchotechniku ​​a klimatizáciu? Potom sa obráťte na spoločnosť z Českej republiky - firmu Heat Transfer Systems s.r.o., ktorá Vám ponúka služby, predaj a výrobu lamelových výmenníkov tepla.
Tepelné výmenníky HTS delíme medzi - kondenzátory, výparníky, kúrenie a chladiace zariadenia.

Využitie pre:
- vzduchotechniku, vzduchom chladené kondenzátory pre chladenie vo vzduchotechnike, chladiče rozvodných dosiek, zariadenia pre úpravu vzduchu, medené zberače pre klimatizácie, chladiacu techniku, klimatizáciu budov, tepelné čerpadlá, chladiace technológie v potravinárskom priemysle, technológie čistého vzduchu v zdravotníctve, využitie zvyškového tepla, optimalizované diely.


Výrobu vykonávame na mieru. Naše tepelné výmenníky majú vynikajúcu výdrž a výbornú bezpečnosť.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Kondenzátory, výparníky a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel, Česká republika

Kondenzátory, výparníky a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel, Česká republika

Kondenzátory, výparníky, kúrenie a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel vyrába a navrhuje spoločnosť Heat Transfer Systems s.r.o. HTS v obci Novosedly na Morave z Českej republiky. Zaoberáte sa vzduchotechnikou, alebo ...