Zadávateľom ponuky je firma EASTWANDER, s.r.o.Škrupinové, látkové autostany pre spanie na streche vozidla - strešný stan Púchov, Trnava, Trenčín, ŽilinaAk radi cestujete vlastným vozidlom a bez plánovania nocľahu vopred, nezávislosť Vám umožnia škrupinové a látkové autostany, ktoré dodáva spoločnosť Eastwander, s.r.o. z Českej republiky aj na Slovensko (Púchov, Trnava, Trenčín, Žilina).
Campingový strešné stan sa umiestni na strechu vozidla či dodávky. Výhodou je rýchla a jednoduchá manipulácia - pri cestovaní máte spaciu nadstavbu na streche vozidla pripravenú v priebehu niekoľkých minút.

Autostany pre spanie na streche vozidla:
- látkové autostany sú lacnejšie, vhodné sú aj pre menšie automobily, pritom zabezpečia dostatočný komfort pre trojčlennú aj štvorčlennú rodinu.
- škrupinové autostany sú v porovnaní s látkovými autostanmi odolnejšie voči nepriaznivému počasiu a jednoducho sa s nimi manipuluje.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Vstavby do obytných automobilov - obytné vstavby na zákazku ČR, Česká republika

Vstavby do obytných automobilov - obytné vstavby na zákazku ČR, Česká republika

Ak vyhľadávate aktívne trávenie voľného času, doprajte si komfort pri cestovaní - vstavby do obytných automobilov na zákazku realizuje firma EASTWANDER z ČR. Našou snahou je splniť všetky individuálne želania zákazníka, pokiaľ to ...


Karavany, obytné automobily Zlínsky kraj, ČR - predaj, servis

Karavany, obytné automobily Zlínsky kraj, ČR - predaj, servis

Obytné automobily od firmy Eastwander Kroměříž ponúkajú pohodlné miesto pre spánok aj jazdu. Sme výrobcovia a predajcovia, zabezpečíme aj servis pre obytné automobily. Naše karavany Vám poskytnú komfortné ubytovanie počas dovolenky, ...