Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

vaclav.kroupa@skaneko.eu

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 721 576 753

Zavolajte nám

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

Dodávka špičkových strojov pre spracovanie potravín - ovocia, zeleniny, mäsa, rýb i mlieka


Na dodávku strojov na spracovanie potravín sa zameriava spoločnosť Ing. Václav Kroupa SKANEKO, ktorá zastupuje svetové výrobné spoločnosti po celej Českej republike aj na Slovensku.

Vlastníte výrobnú linku na spracovanie potravín a hľadáte spoľahlivého dodávateľa moderných špičkových strojov? Potrebujete aj náhradné diely? Obráťte sa na spoločnosť Ing. Václav Kroupa SKANEKO, ktorá sa špecializuje na moderné špičkové stroje na spracovanie potravín. Firma sídli v Českej republike.

Zastupujeme svetové výrobné spoločnosti, ktoré vyrábajú stroje na spracovanie potravín. Vždy nájdeme to najlepšie riešenie na mieru podľa Vašich potrieb.

Dodávame stroje na spracovanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mlieka. Postaráme sa o dodanie rezačiek, kockovačiek a plátkovačiek a ručných krájačov. Máme aj špecializované stroje na spracovanie konkrétnej zeleniny, ako je lúpač cibule, stroje na spracovanie zemiakov, mrkvy a inej podlhovastej zeleniny, stroje na spracovanie listového šalátu, fazule, stroje na lúpanie a spracovanie cesnaku. Ďalej máme stroje na spracovanie rýb, napríklad kuchačky. Na ovocie iste využijete odkôstkovačky, odstopkovačky či oddeľovače od dužiny.

Dodáme Vám aj optické a laserové triediče, váhy, zamrazovače, sušičky a umývačky na ovocie a zeleninu či parné lúpacie linky a oveľa viac z potrebných strojov, ktoré Vám urýchlia a zefektívnia výrobný proces.


AKTUÁLNE PONUKY

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov ...

Na predaj a dodávku sušičiek a sušiacich pásov na ovocie a zeleninu sa zameriava skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín a potravinársky priemysel – spoločnosť SKANEKO z Českej Republiky. Chcete si zaobstarať ...

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, kalerábov ČR

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, ...

Česká firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO predstavuje riešenie malej linky na lúpanie okrúhlych surovín (zemiaky, červené repy, kaleráby). Linka sa skladá zo vstupného dopravníka s násypkou a dávkovej nožovej škrabky, ktorá je umiestnená ...


FIREMNÉ ČLÁNKY


Kontakty

SKANEKO
Krátká 773/15
Třebíč 674 01
GPS: 49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

QR kód firmy SKANEKO
WEBOVÁ STRÁNKA SKANEKO

WEBOVÁ STRÁNKA

SKANEKO
www.skaneko.eu

Adres

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

vaclav.kroupa@skaneko.eu
+420 721 576 753

Kontaktný formulár

captcha