Dodávka špičkových strojov pre spracovanie potravín - ovocia, zeleniny, mäsa, rýb i mlieka


Dodávka špičkových strojov pre spracovanie potravín - ovocia, zeleniny, mäsa, rýb i mlieka
Na dodávku strojov na spracovanie potravín sa zameriava spoločnosť Ing. Václav Kroupa SKANEKO, ktorá zastupuje svetové výrobné spoločnosti po celej Českej republike aj na Slovensku.

Vlastníte výrobnú linku na spracovanie potravín a hľadáte spoľahlivého dodávateľa moderných špičkových strojov? Potrebujete aj náhradné diely? Obráťte sa na spoločnosť Ing. Václav Kroupa SKANEKO, ktorá sa špecializuje na moderné špičkové stroje na spracovanie potravín. Firma sídli v Českej republike.

Zastupujeme svetové výrobné spoločnosti, ktoré vyrábajú stroje na spracovanie potravín. Vždy nájdeme to najlepšie riešenie na mieru podľa Vašich potrieb.

Dodávame stroje na spracovanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mlieka. Postaráme sa o dodanie rezačiek, kockovačiek a plátkovačiek a ručných krájačov. Máme aj špecializované stroje na spracovanie konkrétnej zeleniny, ako je lúpač cibule, stroje na spracovanie zemiakov, mrkvy a inej podlhovastej zeleniny, stroje na spracovanie listového šalátu, fazule, stroje na lúpanie a spracovanie cesnaku. Ďalej máme stroje na spracovanie rýb, napríklad kuchačky. Na ovocie iste využijete odkôstkovačky, odstopkovačky či oddeľovače od dužiny.

Dodáme Vám aj optické a laserové triediče, váhy, zamrazovače, sušičky a umývačky na ovocie a zeleninu či parné lúpacie linky a oveľa viac z potrebných strojov, ktoré Vám urýchlia a zefektívnia výrobný proces.
VIAC PONÚK FIRMY

Náhradné diely pre stroje na spracovanie potravín - PIGO, SORMAC, Stumabo International, TOMRA, UniMac – Gherri

Náhradné diely pre stroje na spracovanie potravín - PIGO, SORMAC, Stumabo International, TOMRA, UniMac – Gherri
Náhradné diely pre linky na spracovanie potravín zabezpečí firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO z Českej republiky. Kúpite u nás náhradné diely pre stroje firiem PIGO, SORMAC, Stumabo International, TOMRA a UniMac – Gherri. Potrebujete náhradné diely pre linku na spracovanie potravín? Hľadáte firmu, ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA SKANEKO Ing. Václav Kroupa
WEBOVÁ STRÁNKA
SKANEKO
www.skaneko.eu
Adres

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

vaclav.kroupa@skaneko.eu
+420 721 576 753


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha