Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

vaclav.kroupa@skaneko.eu

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 721 576 753

Zavolajte nám

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

Porcovačka, krájačka mäsa – model DB20 od firmy JBT so špeciálnym softvérom pre optimalizáciu výťažnosti porciovania


Strojom, ktorý dokáže krájať mäso bez kosti podľa veľkosti alebo váhy, je - Porcovačka mäsa - krájačka od firmy JBT, model DB20 so špeciálnym softvérom pre optimalizáciu výťažnosti porciovania.

Stroj na krájanie mäsa so špeciálnym softvérom na optimalizáciu výťažnosti porciovania – to je porcovačka mäsa – model DB20 od firmy JBT. S jeho kúpou Vám pomôže spoločnosť SKANEKO z Českej republiky. Tento stroj dokáže krájať mäso bez kosti podľa veľkosti alebo váhy. Poradí si aj s porciovaním mäsa s kožou, ktoré sa najlepšie spracováva, pokiaľ sa surovina pred krájaním krátko zamrazí v chilleri.

Model DB20 pracuje so softvérom pre vizualizáciu produktu, ktorý riadi porcovacie nože. Na dosiahnutie požadovaného rozmeru krájania (80x10x10 mm) navrhuje firma JBT použiť pred krájačkou DB20 vyrovnávací stroj, ktorý "naklepe" plátky mäsa tak, aby na výstupe mali rovnakú hrúbku. Prístroj disponuje dotykovým displejom pre jednoduchú obsluhu a zmenu programu, ukladá všetky informácie o priebehu výroby.
Pre ďalšie informácie Vás radi s kolegom z JBT navštívime. Radi Vás taktiež pozveme na testy tohto stroja do technologického centra v južnom Švédsku v Hesinborgu (cca 1 hod. autom z Kodane), kde si budete môcť ponúkaný stroj vyskúšať.


AKTUÁLNE PONUKY

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov ...

Na predaj a dodávku sušičiek a sušiacich pásov na ovocie a zeleninu sa zameriava skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín a potravinársky priemysel – spoločnosť SKANEKO z Českej Republiky. Chcete si zaobstarať ...

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, kalerábov ČR

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, ...

Česká firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO predstavuje riešenie malej linky na lúpanie okrúhlych surovín (zemiaky, červené repy, kaleráby). Linka sa skladá zo vstupného dopravníka s násypkou a dávkovej nožovej škrabky, ktorá je umiestnená ...


FIREMNÉ ČLÁNKY


Kontakty

SKANEKO
Krátká 773/15
Třebíč 674 01
GPS: 49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

QR kód firmy SKANEKO
WEBOVÁ STRÁNKA SKANEKO

WEBOVÁ STRÁNKA

SKANEKO
www.skaneko.eu

Adres

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

vaclav.kroupa@skaneko.eu
+420 721 576 753

Kontaktný formulár

captcha