Stropné a nástenné čierne LED svietidlo - dekoratívne aj dizajnové svetlo do interiéru Česká republika


Stropné a nástenné čierne LED svietidlo - dekoratívne aj dizajnové svetlo do interiéru Česká republika
Pokiaľ máte doma moderný nábytok, potom sa do Vášho interiéru hodia aj dekoratívne a dizajnové čierne LED svietidlá - stropné a nástenné svetlá zakúpite u spoločnosti Greenlux s.r.o., ktorá je firmou z Českej republiky a členským štátom Európskej Únie.

Máte váš dom alebo byt moderne zariadený a chcete si zaobstarať aj dizajnové svetlo, ktoré váš interiér rozjasní? Zaobstarajte si stropné a nástenné dekoratívne čierne LED svietidlo od spoločnosti Greenlux s.r.o., ktorá pod svojou značkou dodáva kvalitnú svetelnú techniku.

Vyberať môžete napríklad z dekoratívnych LED svietidiel SAMER BLACK, ktoré majú jednoduchý, ale pritom atraktívny design:
- 24W NW 1920lm
- 32W NW 2560lm
- 40W NW 3200lm

Tieto svietidlá majú čierny ozdobný krúžok a je možné ich zavesiť na strop alebo na stenu. Teleso svietidla tvorí bielo lakovaný oceľový plech. Difúzor je tvorený z mliečneho plastu, ktorý rovnomerne rozprestiera svetelný tok v širokom uhle 110 ° a tým vytvára aj príjemné neoslňujúce svetlo. Priemerná životnosť svietidla je 25 000 hodín.

Stropné a nástenné čierne LED svietidlá vytvoria krásny celkový dojem, ale navyše aj znížia spotrebu elektrickej energie (v porovnaní s klasickou žiarovkou až 85% zníženie spotreby elektrickej energie.
VIAC PONÚK FIRMY

Univerzálne vonkajšie aj vnútorné, stropné, nástenné LED svietidlo - výhodná cena Česká republika

Univerzálne vonkajšie aj vnútorné, stropné, nástenné LED svietidlo - výhodná cena Česká republika
Hľadáte univerzálne svietidlo, ktoré je vhodné do vnútorných aj vonkajších priestorov? Firma z Českej republiky - Greenlux s.r.o. Vám dodá dekoratívne LED svietidlá DAISY RIVA-R za výhodné ceny. U nás si vyberte svietidlá podľa Vašich potrieb - máme široký sortiment vonkajších aj vnútorných ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Greenlux s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Greenlux s.r.o.
www.greenlux.sk
Adres

Adres

Na Zbytkách 41
Staré Město 739 01

greenlux@greenlux.cz
+420 571 891 806


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha