Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

vaclav.kroupa@skaneko.eu

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 721 576 753

Zavolajte nám

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, kalerábov ČR


Česká firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO predstavuje riešenie malej linky na lúpanie okrúhlych surovín (zemiaky, červené repy, kaleráby).

Linka sa skladá zo vstupného dopravníka s násypkou a dávkovej nožovej škrabky, ktorá je umiestnená na vyvýšenej plošine. Nožová škrabka pracuje v cykloch lúpania a ovláda pohyb dopravníka, ktorý automaticky po dokončení lúpacieho cyklu dopravuje ďalšiu surovinu na lúpanie do lúpacieho bubna. Zo škrabky vypadáva surovina priamo na inšpekčný stôl, kde ju personál dočisťuje a ďalej môže pokračovať do automatickej váhy. Zemiaky alebo iná okrúhla zelenina z inšpekčného stola priamo vypadávajú do integrovanej mokrej násypky vo váhe (váha je ale samostatný stroj, ktorý sa iba pridá za inšpekčný stôl).

Kapacita linky závisí na kvalite vstupnej suroviny. Do nožovej škrabky sa vydá cca 20 kg zemiakov (na vstupe), 1 cyklus lúpania trvá cca 3 - 5 min. Celková kapacita na vstupe je teda približne 300 kg za hod. Množstvo odpadu sa pohybuje okolo 40% v závislosti na kvalite suroviny.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať - sme firmou z Českej republiky a členským štátom Európskej únie.


AKTUÁLNE PONUKY

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov ...

Na predaj a dodávku sušičiek a sušiacich pásov na ovocie a zeleninu sa zameriava skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín a potravinársky priemysel – spoločnosť SKANEKO z Českej Republiky. Chcete si zaobstarať ...

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, kalerábov ČR

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, ...

Česká firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO predstavuje riešenie malej linky na lúpanie okrúhlych surovín (zemiaky, červené repy, kaleráby). Linka sa skladá zo vstupného dopravníka s násypkou a dávkovej nožovej škrabky, ktorá je umiestnená ...


FIREMNÉ ČLÁNKY


Kontakty

SKANEKO
Krátká 773/15
Třebíč 674 01
GPS: 49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

QR kód firmy SKANEKO
WEBOVÁ STRÁNKA SKANEKO

WEBOVÁ STRÁNKA

SKANEKO
www.skaneko.eu

Adres

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

vaclav.kroupa@skaneko.eu
+420 721 576 753

Kontaktný formulár

captcha