Filtr Zeos - rotačné podávače, slimákové (šnekové) dopravníky

Uľahčíme vám priemyselnú výrobu. Kto sme a čo robíme? Sme spoločnosť Filtr Zeos, váš výrobca a dodávateľ zariadení pre vodorovnú a zvislú dopravu. Predstavujeme komplexné riešenie v oblasti dopravy sypkých materiálov.

V ponuke spoločnosti Filtr Zeos preto nájdete rotačné podávače či slimákové (šnekové) dopravníky. Rotačné podávače je možné využiť pre podávanie a dávkovanie zrnitých a práškových materiálov. Obsahujú elektronicky riadený pohon, vďaka ktorému je možné zabezpečiť reguláciu podávaného množstva materiálu.

Rotačné podávače vyrába spoločnosť Filtr Zeos v rôznych typoch: rada NW, rada NP (tzv. ľahká rada) a rotačné podávače pre špeciálne použitie. Aké sú výhody rotačných podávačov?

- priaznivé ceny
- obsahujú vymeniteľné tesniace lamely
- nenáročná a minimálna údržba
- kontrola chodu snímačom otáčania
- pri lepkavých materiáloch možnosť inštalácie čistiacej trysky
- a mnoho ďalších, objavte ich aj vy

Do výrobného portfólia spoločnosti Filtr Zeos patria aj žľabové aj trubkové slimákové (šnekové) dopravníky. Dokážu prepraviť materiál s teplotou až +300°C. Šnekovnica sa štandardne vyrába z konštrukčnej ocele, so zvýšenou odolnosťou proti abrázii Hardox alebo v nerezovom prevedení. Slimákové (šnekové) dopravníky využijete pri doprave sypkých nelepivých materiálov. Napríklad pri doprave prachu z filtra, pri výrobe maltových zmesí či vápna, ale má aj mnoho ďalších praktických využití.

Ak vás ponuka spoločnosti Filtr Zeos zaujala, navštívte naše webové stránky, kde sa dozviete všetky podrobnosti. Nájdete tam aj prehľadnú ponuku všetkých našich produktov. Okrem slimákových (šnekových) dopravníkov a rotačných podávačov sa venujeme aj výrobe produktov z týchto oblastí:

- ekologické zariadenia zabezpečujúce čistotu ovzdušia - priemyselné filtrácie
- oceľové konštrukcie, zásobníky a potrubia
- vzduchotechnické potrubia vrátane klapiekZadávateľom ponuky je firma 

Filtr Zeos s.r.oKontaktný formulár
captcha