Žeriavové dráhy rôznych druhov v najvyššej kvaliteVo väčšine tovární aj na stavbách sú potrebné žeriavové a koľajnicové dráhy. Ich nefunkčnosť môže mať nepredvídateľné dôsledky. Ak sa chcete vyhnúť problémom, ktoré sú spojené s reklamáciou, zvoľte dráhy tej najvyššej kvality.

Na žeriavy sa špecializujeme a máme s nimi dlhoročné skúsenosti. V prípade nami dodaných dráh zabezpečujeme servis v najkratších možných termínoch.

Počas našej pôsobnosti sme realizovali už množstvo žeriavových dráh pre portálové žeriavy a mostové žeriavy s nosnosťou do 350 ton.
Ďalej vyrábame dráhy pre regálové zakladače a zváracie automaty.
Veľkosť dráhy u nás nehrá rolu - dĺžka je až 750 m, tj. 1 500 m koľajníc na 1 dráhu.

Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade potreby opravy alebo rekonštrukcie Vašich súčasných žeriavových dráh. Servisné práce realizujeme nielen na zemi, ale aj na betónovom alebo oceľovom nosníku, s možnosťou diamantového vŕtania. Bohaté skúsenosti máme aj so štrukturálnymi prestavbami žeriavových dráh vrátane náterov oceľových konštrukcií.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Žeriavové, železničné, električkové a banské koľajnice - dodávky, ...

Žeriavové, železničné, električkové a banské koľajnice - dodávky, ...

Spoločnosť Gantry Rail s.r.o., odborník v odbore žeriavových dráh a koľajníc, ponúka dodávky a montáž koľajníc. Koľajnice: - žeriavové koľajnice - železničné koľajnice - električkové koľajnice. Koľajnice dodávame v rôznych dĺžkach ...