Morenie a pasivácia legovaných antikoróznych ocelí Brno


Morenie a pasivácia legovaných antikoróznych ocelí Brno
Hľadáte služby morenia a pasivácie legovaných antikoróznych ocelí? Naša firma to dokáže. Morenie a pasiváciu vykonávame v našej prevádzke v Brne, ale aj priamo u našich klientov, prípadne aj pri montáži. Morenie sa realizuje ponorom do moriacich kúpeľov alebo postrekom. Takýmto spôsobom je možné urobiť aj pasiváciu, ktorá potom nasleduje, prípadne odmastenie pred morením. Postrekom sa moria tie diely, ktoré nie je možné moriť ponorom, a to kvôli veľkému rozmeru alebo nesprávnemu tvaru. Hraničná je šírka 4 000 mm a výška 4 200 mm. Je možný akýkoľvek spôsob balenia.
Na morenie a pasiváciu u zákazníka máme všetky potrebné povolenia, certifikáty, autorizácie a schválenia. Vieme zrealizovať aj špeciálne odmastenie, morenie a pasiváciu potrubných systémov na kyslíkovú čistotu a na čistotu pre farmaceutický priemysel.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.
VIAC PONÚK FIRMY

Povrchová úprava kovov, tryskanie povrchov, nátery, antikorózne úpravy - kvalitné práce od českej firmy

Povrchová úprava kovov, tryskanie povrchov, nátery, antikorózne úpravy - kvalitné práce od českej firmy
Naša firma pôsobí aj na Slovensku a zaoberáme sa povrchovými úpravami, tryskaním povrchov a nátermi uhlíkových ocelí. Máme bohaté skúsenosti s náterovými hmotami od svetových výrobcov. Vlastníme výkonnú tryskaciu halu a lakovňu, ktorá na ňu nadväzuje. V oboch prevádzkach sa spracováva ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA FK system - povrchové úpravy, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FK system - povrchové úpravy, s.r.o.
www.fksystem.cz
Adres

Adres

Karásek 1c
Brno - Řečkovice 621 00

fksystem@fksystem.cz
+420 547 357 085


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha