Zadávateľom ponuky je firma FORMICA WELD spol. s r.o.


Predaj zváracej techniky, príslušenstva, prídavných materiálov a ochranný a pracovných pomôcok.Veľkoobchod, maloobchod, servisNaša firma sa zaoberá predajom profesionálnej zváracej a rezacej techniky. Máme výhradné zastúpenie firmy FORMICA (Nitra - SR) pre ČR a ďalej predávame zváracie zariadenia firmy EWM, bodovky TECNA, zváracie stroje firmy ALFA IN, elektrocentrály ai.

Predávame zváracie zariadenia pre zváranie v ochranných atmosférach metódou MIG/MAG v rozsahu 160-660 A. Tieto stroje sa vyrábajú ako odbočkové alebo tyristorové (teda programovateľné), suché alebo vodou chladené, v kompaktnom prevedení, s oddeleným podávačom alebo výložníkom (ramenom).

Ďalej ponúkame zváracie zariadenia pre metódy TIG/WIG, obalenú elektródu (MMA), invertory, zváracie usmerňovače, zdroje pre zváranie pod tavidlom, plazmové rezacie zariadenie - odbočkové alebo plynulo regulovateľné (zabudovaný interface pre komunikáciu s CNC páliacimi stolmi) a taktiež dodávame kombinované zariadenia (MIG/MAG/PLASMA).

Predávame aj invertory GAMA od firmy OMICRON, zásteny a odsávacie zariadenia. Na všetky zariadenia, ktoré dodávame, poskytujeme záručný a pozáručný servis a zabezpečujeme náhradné a spotrebné diely. V sídle našej spoločnosti je otvorená predajňa (veľkoobchod a maloobchod) so sortimentom zváracích a rezacích strojov, horákov, náhradných a spotrebných dielov, príslušenstva, prídavných materiálov a ochranných a pracovných pomôcok či ostatných potrieb pre zváranie.

Zabezpečujeme aj výrobu bodových elektród, materiál CuCrZr
- pre vlastnú výrobu elektród dodávame kvalitný CuCrZr materiál v priemeroch 8-10-12-13-16-20-25-30 mm, ktoré máme obvykle skladom, ďalšie rozmery sú na vyžiadanie
- na zákazku zabezpečujeme aj výrobu bodovacích elektród pre ručné a stojanové bodovky aj lisy podľa vzorky alebo výkresu, aj náhrady za elektródy zo zrušenej výroby firmy Meď Povrly


Kontaktný formulár
captcha