Teplovzdušné alebo teplovodné kúrenie - čo je lepšie pre Váš nákladný automobil?

Chcete mať vo svojom nákladnom automobile stále teplo a neviete, či je lepšie využiť teplovzdušné alebo teplovodné kúrenie? Webasto pre Vás vyvíja a vyrába obidva tieto odlišné vykurovacie systémy. Ich uplatnenie a výkonový rozsah sa skutočne líši.
V každom prípade máte pri ich využití zabezpečené, že pri nízkych vonkajších teplotách bude vo Vašom vozidle príjemne teplo a navyše sa minimalizuje doba chodu motoru na voľnobeh.

Teplovodné kúrenie sa integruje do chladiaceho okruhu motora a zahrieva motor už pred naštartovaním na prevádzkovú teplotu. Vďaka tomu máte istotu, že vždy naštartujete a taktiež sa Vám znížia náklady na spotrebu paliva. Webasto - systémy vodného vykurovania sú k dispozícii už od výkonu 2, 2 do 35 kW.

Teplovzdušné kúrenie priamo ohrieva vzduch a Vy si môžete sami nastaviť teplotu v kabíne nielen behom prestávok. Webasto ponúka teplovzdušné vykurovanie vo výkonnostnej triede od 0, 9 do 16 kW.

Či už si vyberiete teplovodné alebo teplovzdušné kúrenie, komfort a nižšie prevádzkové náklady máte zaistené. S výberom Vám radi pomôžeme.

Kontaktný formulár
captcha