Zadávateľom ponuky je firma Exvalos spol.s r.o. Velkoobchod ložiskaLožiská všetkých druhov - veľkoobchod ExvalosS ložiskami sa stretávame takmer denne. Využívajú ich výrobcovia v strojárenskom a ťažkom priemysle, ale aj domáci majstri. Vo firme Exvalos vám preto ponúkame širokú ponuku najrôznejších ložísk od klasických typov až po ložiská pre špeciálne použitie.

Náš veľkoobchod ponúka už niekoľko rokov svojim zákazníkom z celej Českej republiky kvalitné ložiská, skrutky a ďalšie príslušenstvo. Chceme vám poskytovať tie najlepšie služby, a preto vám ponúkame iba odolné a osvedčené ložiská svetových značiek. V našej ponuke tak môžete nájsť napríklad SKF ložiská alebo sortiment japonskej značky NSK. S nami tak máte vždy istotu, že vám zakúpené ložiská budú naozaj dlho slúžiť.

Vo firme Exvalos vieme, že každá práca si vyžaduje iné príslušenstvo. Ponúkame vám tak mnoho rôznych druhov ložísk. Nájdete u nás guličkové ložiská, ktoré sú všestranne použiteľné, ale aj špeciálne kusy ako napríklad ložiská pre kolieskové korčule. V našom veľkoobchode ale zoženiete aj napríklad:

- Jednosmerné ložiská - voľnobežky
- Klzné ložiská - púzdra
- Ihlové ložiská
- Súdkové ložiská
- Plastové ložiská

Aby toho nebolo málo, ponúkame vám aj príslušenstvo, ktoré k ložiskám určite využijete. Potrebujete upínacie alebo sťahovacie púzdra, tesniace lamely alebo poistné matice? V našom veľkoobchode s ložiskami Exvalos zoženiete všetko pohodlne a na jednom mieste.


Kontaktný formulár
captcha