Zadávateľom ponuky je firma REMS Česká republika s.r.o. PrahaPrečistenie zarastených rúrok prináša značnú úsporu nákladov na kúrenieViete, že ak máte "zarastené" rúrky, zvyšujú sa Vám náklady na energiu až o desiatky percent? Chceli by ste tieto náklady ušetriť? Potom stačí pravidelne prečistiť potrubie a zbaviť ho všetkých nečistôt.

Takúto možnosť Vám teraz ponúka prístroj REMS Multi push, ktorý dokáže behom krátkej chvíľky prečistiť Váš vykurovací systém a náklady na vykurovanie sa Vám vďaka tomuto rýchlemu zásahu o poznanie znížia. Takéto riešenie je navyše omnoho šetrnejšie a ekologickejšie ako použitie rôznych chemikálií.
Skúsenosti ukazujú, že pravidelné preplachovanie rúrok môže dokonca odložiť plánované rekonštrukcie vodovodných a vykurovacích systémov až o niekoľko rokov. Čo samozrejme znamená ďalšiu úsporu nákladov.

V prípade, že potrebujete prečistiť znečistené rúrky, vyhľadajte inštalatérov, ktorí používajú prístroj REMS Multi push alebo sa obráťte priamo na nás. Radi Vám poradíme.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Čistenie odpadového potrubia so strojom REMS Cobra 22/32 je jednoduché, ...

Čistenie odpadového potrubia so strojom REMS Cobra 22/32 je jednoduché, ...

Potrebujete vyčistiť odpadové potrubie skutočne kvalitne a na dlhú dobu? Riešením je jeho vyčistenie prístrojom REMS Cobra 22/32. Jedná sa o robustný, kompaktný stroj s mnohostranným využitím. Jednoducho a kvalitne vyčistí odpadové ...