Zadávateľom ponuky je firma REMS Česká republika s.r.o. PrahaPrečistenie zarastených rúrok prináša značnú úsporu nákladov na kúrenieViete, že ak máte "zarastené" rúrky, zvyšujú sa Vám náklady na energiu až o desiatky percent? Chceli by ste tieto náklady ušetriť? Potom stačí pravidelne prečistiť potrubie a zbaviť ho všetkých nečistôt.

Takúto možnosť Vám teraz ponúka prístroj REMS Multi push, ktorý dokáže behom krátkej chvíľky prečistiť Váš vykurovací systém a náklady na vykurovanie sa Vám vďaka tomuto rýchlemu zásahu o poznanie znížia. Takéto riešenie je navyše omnoho šetrnejšie a ekologickejšie ako použitie rôznych chemikálií.
Skúsenosti ukazujú, že pravidelné preplachovanie rúrok môže dokonca odložiť plánované rekonštrukcie vodovodných a vykurovacích systémov až o niekoľko rokov. Čo samozrejme znamená ďalšiu úsporu nákladov.

V prípade, že potrebujete prečistiť znečistené rúrky, vyhľadajte inštalatérov, ktorí používajú prístroj REMS Multi push alebo sa obráťte priamo na nás. Radi Vám poradíme.


Kontaktný formulár
captcha