Prečistenie zarastených rúrok prináša značnú úsporu nákladov na kúrenie


Prečistenie zarastených rúrok prináša značnú úsporu nákladov na kúrenie
Viete, že ak máte "zarastené" rúrky, zvyšujú sa Vám náklady na energiu až o desiatky percent? Chceli by ste tieto náklady ušetriť? Potom stačí pravidelne prečistiť potrubie a zbaviť ho všetkých nečistôt.

Takúto možnosť Vám teraz ponúka prístroj REMS Multi push, ktorý dokáže behom krátkej chvíľky prečistiť Váš vykurovací systém a náklady na vykurovanie sa Vám vďaka tomuto rýchlemu zásahu o poznanie znížia. Takéto riešenie je navyše omnoho šetrnejšie a ekologickejšie ako použitie rôznych chemikálií.
Skúsenosti ukazujú, že pravidelné preplachovanie rúrok môže dokonca odložiť plánované rekonštrukcie vodovodných a vykurovacích systémov až o niekoľko rokov. Čo samozrejme znamená ďalšiu úsporu nákladov.

V prípade, že potrebujete prečistiť znečistené rúrky, vyhľadajte inštalatérov, ktorí používajú prístroj REMS Multi push alebo sa obráťte priamo na nás. Radi Vám poradíme.
VIAC PONÚK FIRMY

Čistenie odpadového potrubia so strojom REMS Cobra 22/32 je jednoduché, kvalitné a dlhodobé

Čistenie odpadového potrubia so strojom REMS Cobra 22/32 je jednoduché, kvalitné a dlhodobé
Potrebujete vyčistiť odpadové potrubie skutočne kvalitne a na dlhú dobu? Riešením je jeho vyčistenie prístrojom REMS Cobra 22/32. Jedná sa o robustný, kompaktný stroj s mnohostranným využitím. Jednoducho a kvalitne vyčistí odpadové rúry a kanály. Jedná sa o osvedčenú techniku, ktorá pracuje na ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA REMS Česká republika s.r.o. profesionální nářadí Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
REMS Česká republika s.r.o.
cze.rems.de
Adres

Adres

Nádražní 271
Hostivice 253 01

cze@rems.de
+420 220 982 880


Nájdete nás aj tu:

FacebookTwitterwww.cisteni-trubek.euARES
captcha