Pohrebné služby, cirkevné pohreby, Praha, Česká republika

Úmrtie blízkeho je vždy veľmi nepríjemná a smutná udalosť. V ťažkých chvíľach vám pomôžeme zabezpečiť všetko potrebné, aby ste nemuseli v dobe smútku ešte navyše riešiť aj formality, ktoré sa týkajú pohrebu či kremácie. Zabezpečíme pre vášho blízkeho posledné dôstojné rozlúčenie presne podľa vašich predstáv a prianí. Vy nám dáte inštrukcie a my všetky prípravy pohrebu alebo kremácie zabezpečíme za vás.
Ušetríme vám tak aspoň niektoré starosti.

V prípade úmrtia vášho blízkeho zabezpečíme:

- všetky náležité pohrebné služby
- objednanie pohrebu
- objednanie kremácie
- smútočné obrady v našich sieňach
- prevoz zosnulého aj repatriácia
- uloženie do hrobu
- cirkevný pohreb
- uloženie urny v našich urnových hájoch
- kremácia vo vlastných zariadeniach
- odhlásenie dôchodku aj zdravotného poistenia
- preprava zosnulých zo zahraničia kamkoľvek do Českej republiky
- preprava cudzích štátnych príslušníkov z Českej republiky do akéhokoľvek štátu
- kondolenčné listy
- rozptyl popola na našich pietnych lúčkach
- kvetinové dary
- smútočné oznámenia, parte

Všetko, čo musíte urobiť vy, je prísť do našej objednávkovej kancelárie v Prahe (ČR), priniesť so sebou svoj občiansky preukaz, potvrdenie o úmrtí a občiansky preukaz zosnulého, ak sú tieto doklady k dispozícii a oblečenie pre zosnulého. Náš personál vám ochotne poradí s výberom všetkých náležitostí nutných k zabezpečeniu pohrebu či kremácie zo širokého portfólia našich služieb.

Ceny našich služieb nenájdete na internete, pretože zákon neumožňuje tieto ceny uvádzať na webových stránkach. Všetky náležitosti spojené s pohrebom s vami ale ochotne vybaví náš personál. Ak vám vaše zdravotné dôvody neumožňujú prísť k nám osobne do kancelárie, prediskutujeme s vami pohreb aj u vás doma. Cestovné si samozrejme neúčtujeme a ani cena akýchkoľvek pohrebných služieb sa týmto nijak nemení. Robíme všetko preto, aby sme vám toto ťažké obdobie uľahčili aspoň v niečom.Zadávateľom ponuky je firma 

POHŘEBNÍ ÚSTAV hlavního města PrahyKontaktný formulár
captcha