Vírivky a masážne bazéniky Desjoyaux si užijete všetkými zmyslamiChceli by ste mať možnosť každý deň ponoriť sa do úplnej pohody? Potom si zadovážte vírivku alebo masážny bazénik Desjoyaux a užívajte si skutočne všetkými zmyslami!

Takýto kúpeľ má skutočne liečivé účinky - načerpáte sily po akomkoľvek ťažkom dni. Unavené či boľavé svaly sa uvoľnia a akoby mávnutím kúzelného prútika vaša únava zmizne. Trysky víriviek sú totiž zamerané na akupresúrne body. Je preukázané, že 20-minútová kúpeľ vo vírivej vani zlepší kvalitu Vášho spánku. Teplá voda a prúdenie vody navyše prispieva k uvoľneniu vďaka stimulácii tvorby endorfínov. Zabudovaný difuzér aromaterapeutických olejov umožňuje aj aromaterapiu, ktorá účinky kúpeľa ešte zvýrazní. Voľba vône je na každom z Vás. Hydromasáž je ďalší možný doplnok našich masážnych bazénov. A v neposlednom rade musíme spomenúť ešte chromoterapiu - opäť máte možnosť výberu z nastaviteľných farieb pre vytvorenie príjemnej a intímnej atmosféry.

Starostlivo navrhnuté sedačky a operadlá, ergonomicky umiestnené trysky, veľmi tichý chod - to sú základné charakteristiky víriviek Desjoyaux.

Vírivky Desjoyaux - pohoda pre 5 zmyslov v 7 spôsoboch odpočinku.


Kontaktný formulár
captcha