Čerstvé maltové zmesi pre murovanie a omietanie stien pripravené na okamžité použitieUrčite mi dáte za pravdu, že na stavbe je každá minúta dobrá. Vďaka spoločnosti TBG Metrostav, s.r.o. však môžete ušetriť dokonca celé hodiny. Dodávame totiž hotové malty a maltové zmesi, ktoré môžete použiť prakticky okamžite. Tieto materiály sú navyše vďaka dlhoročným skúsenostiam vysoko kvalitné!

Príkladom sú čerstvé maltové zmesi Malmix určené pre murovanie a omietanie stien.
Tieto malty spĺňajú požiadavky normy ČSN EN 998-1. Spracovať ich môžete do 36 resp. 16 hodín. Dôležitá je jednoduchosť práce s týmito maltami, pretože pre aplikáciu nepotrebujete elektrický prúd ani vodu na stavbe. V praxi sa využívajú najmä na murovanie a omietanie tehál, tvárnic, plynosilikátových blokov (čiže všetkých savých materiálov). Nezáleží na tom, či ide o bytovú stavbu, hotel, školu či napríklad rodinný dom.
Hotovú maltu Vám dovezieme priamo na stavbu autodomiešavačom, zložíme do plastových vaní, ktoré sú špeciálne upravené pre uchovanie maltovej zmesi. Manipulácia s nimi je potom jednoduchá, pomocou terénneho vozíka, žeriavu, teleskopického nakladača, stavebného výťahu, a pod. Všetko potrebné Vám radi zapožičiame.


Kontaktný formulár
captcha