Zadávateľom ponuky je firma GLUMBÍK s.r.o.Výmena, rekonštrukcia a oprava plynovodu, ropovodu či potrubiaSpoločnosť GLUMBÍK s.r.o., pôsobiaca na trhu už od roku 1991, sa špecializuje na poskytovanie kvalifikovaných a spoľahlivých služieb v oblasti výmeny, rekonštrukcie a opráv plynovodov, ropovodov a potrubia. Okrem výstavby a rekonštrukcií plynovodov a produktovodov sa taktiež zameriava na všetky práce s tým súvisiace, ako sú zemné práce, oceľové konštrukcie a pod.

Vďaka komplexným službám, ktoré spoločnosť GLUMBÍK s.r.o. ponúka, sa dlhoročne radí medzi špičkové firmy v danej oblasti, a to nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.

Ak teda hľadáte firmu s kvalitným technickým vybavením, kvalifikovaným personálom a dlhoročnými skúsenosťami, je pre Vás spoločnosť GLUMBÍK s.r.o. tou najlepšou voľbou!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Plynovody, ropovody - výstavba, rekonštrukcie, montáž, opravy Česká ...

Plynovody, ropovody - výstavba, rekonštrukcie, montáž, opravy Česká ...

Výstavbou, rekonštrukciou, montážou a opravou plynovodov a ropovodov sa zaoberá ostravská spoločnosť Glumbík s.r.o., ktorá sa vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore radí medzi najvýznamnejšie firmy ako v Česku, tak aj na ...