Hydromotory - ich prvotriedna výroba a servis (Vrchlabí)

Hydromotory, piestové čerpadlá, servoventily, prepúšťacie ventily a mnoho ďalších produktov tvorí rozsiahle portfólio spoločnosti PELIKÁN Vrchlabí. Ich výrobou sa zaoberáme už viac než 20 rokov a disponujeme prvotriednym a moderným strojárenským vybavením. Vďaka tomu je naša výroba spoľahlivá a efektívna a výsledné produkty sa vyznačujú prvotriednou kvalitou.

Hydromotory tvoria jednu z najdôležitejších častí nášho výrobného portfólia. Vyrábame ich v niekoľkých prevedeniach - MA, MRAK a MAK. Napríklad model MRAK 6 je axiálny piestový hydromotor, ktorý sa vyznačuje konštantným gometrickým objemom, plynulou reguláciou otáčok a malým zotrvačným momentom. Zaberie iba malý zastavaný priestor a jeho polohu je možné ľubovoľne nastaviť. Hydromotor MRAK 6 je ideálny pre použitie pre rotačné pohony s vysokými nárokmi na rozsah otáčok a krútiacich momentov. Navštívte naše webové stránky a vyberte si hydromotor presne pre vaše potreby.

Okrem hydromotorov vyrába PELIKÁN Vrchlabí aj:

- piestové čerpadlá
- servoventily - dvojstupňové, určené pre použitie v uzatvorených polohových, rýchlostných a silových regulačných obvodoch
- prepúšťacie ventily
- a mnoho ďalších.

Na všetky stroje, ktoré vyrábame, poskytujeme aj kvalitné servisné služby. Súčasťou nášho týmu sú kvalifikovaní technici, ktorí okamžite a stopercentne odstránia akúkoľvek chybu. Vykonávajú aj pravidelné servisné kontroly.

Prístroje spoločnosti PELIKÁN Vrchlabí ocenia najmä spoločnosti, ktoré pôsobia v oblasti hydrauliky a strojárenstva. Poskytujeme komplexné služby, ktoré uspokoja akékoľvek prianie zákazníka. Kontaktujte nás a presvedčte sa o spoľahlivej spolupráci aj vy.Zadávateľom ponuky je firma 

PELIKÁN Vrchlabí s.r.o.Kontaktný formulár
captcha