Zadávateľom ponuky je firma Autoservis Dolina Miroslav ŘíšOpravy automatických prevodoviek Uherské Hradiště, Zlínsky krajAk máte problém s automatickou prevodovkou u Vášho automobilu, firma Autoservis Dolina Kudlovice vyrieši opravu automatickej prevodovky za veľmi krátky čas.

Klientelu máme nielen z okresu Uherské Hradiště, ale aj zo Zlínskeho kraja a zo Slovenska.

Máme dlhoročné skúsenosti - servisujeme automatické prevodovky osobných motorových vozidiel všetkých značiek:
- CHRYSLER, NEON, VISION, VOYAGER, JEEP, STRATUS, FORD, OPEL, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VW.

Automatická prevodovka ponúka pohodlnú jazdu bez riadenia, jazda omnoho komfortnejšia. Prevodovka šetrí Váš motor, tým že ho udržiava v optimálnych otáčkach, čo znižuje aj spotrebu paliva. Automobily bývajú v lepšom technickom stave ako vozidlá s manuálnou prevodovkou, pretože ich motory majú menej časté závady.

Nezanedbávajte teda Vášho miláčika na štyroch kolesách a doprajte mu pravidelnú starostlivosť a údržbu v našom Autoservise Dolina. Kontaktovať nás môžete na tel.: +420 572 585 149.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Auto diagnostika vozidiel Chrysler, Jeep, Dodge-servis Zlínsky kraj

Auto diagnostika vozidiel Chrysler, Jeep, Dodge-servis Zlínsky kraj

Autoservis Dolina Kudlovice zo Zlínskeho kraja sa špecializuje na servis, opravy vozidiel Chrysler, Jeep, Dodge, Plymouth. Medzi naše služby patrí: - auto diagnostika pre americké vozidlá DRB III - 300,- Kč, STARSCAN - 400,- Kč - ...