Patenty, úžitkové a priemyselné vzory, spracovanie prihlášok pre vynálezySkúšobní vynálezcovia ale aj domáci kutilovia, ktorí skúšajú šťastie, sú vítaní vo firme Rott, Růžička & Guttmann. Naša patentová, známková a advokátska kancelária pomáha plniť sny vynálezcom z celého sveta už od roku 1990. Z vášho výrobku tak dokážeme spraviť svetovo unikátny kúsok.

V oblasti patentov, vynálezov, úžitkových a priemyselných vzorov je veľmi zložité sa zorientovať. Preto to spravíme za vás a spracujeme tuzemský aj zahraničný rešerš na novosť technického riešenia. Včas tak zistíme, či je váš vynález naozaj originálny a ušetríme vám tak nepríjemné komplikácie. Rešerš spracujeme hneď z niekoľkých spoľahlivých zdrojov, sme tak schopní spoľahlivo zachytiť akékoľvek podrobnosti.

V prípade úspešného rešerša nič nebráni samotnému prihláseniu vynálezu, úžitkového alebo priemyselného vzoru. Prihlášku s vami samozrejme vyplníme, vypíšeme všetky potrebné údaje a navrhneme, ako postupovať ďalej. O tom ako konanie postupuje vás potom budeme pravidelne informovať, vy sa tak nemusíte o nič starať.

Taktiež prípadné spory ohľadom patentov s vami radi vyriešime. Poskytuje zastupovanie v konaniach určovacích, zrušovacích aj výmazových. Problémy za vás tak vyriešia naši skúsení patentoví zástupcovia a to aj v prípade, že sa konania nebudete môcť osobne zúčastniť. Zverte svoj vynález do našich rúk a nebudete ľutovať.


Kontaktný formulár
captcha