Zadávateľom ponuky je firma Čištění fasád Zlín FAIRA s.r.o.Práca vo výškach - čistenie fasád, montáže aj nátery konštrukcií ZlínSpoločnosť ST.P.Falco už takmer 20 rokov poskytuje práce vo výškach za použitia horolezeckej techniky - montáže aj nátery konštrukcií, čistenie fasád, opravy striech.

Poskytujeme kompletné služby v rámci údržby a opravy stavieb vo výškach - zákazky realizujeme po celej Českej republike a aj na Slovensku - kontaktovať nás môžete na tel.: +420 607 213 555.

Kladieme dôraz na starostlivo odvedenú prácu s použitím osvedčených materiálov, ktoré sú šetrné aj k životnému prostrediu. V odbore výškové práce s horolezeckou technikou máme dlhoročné skúsenosti, predovšetkým s čistením a zvýšením ochrany rôznych typov fasád, striech, sôch, pomníkov a ďalších stavebných povrchov.

Medzi ďalšie služby patria aj výškové umývanie presklených plôch, fotovoltaických panelov, čistenie v priemyselných prevádzkach či odpratávanie snehu zo striech.

Našim cieľom je vždy maximálne uspokojiť priania a potreby klientov.
Zamestnanci ST.P.Falco vykonajú všetky práce v dohodnutom termíne, spoľahlivo, kvalitne a hlavne za prijateľné ceny.

Pomocou horolezeckej techniky realizujeme aj rôzne stavebné práce ako búracie práce, opravy omietok a betónových konštrukcií, nátery, opravy striech, odkvapov, hromozvodov atď.
V neposlednom rade tiež montáž oceľových konštrukcií a striešok nad balkóny.
V spolupráci s partnermi je možné zabezpečiť dodatočnú montáž balkónu na akýkoľvek obytný dom.


Kontaktný formulár
captcha