Ozvučenie akcie na mieru - večierky a predstavenie (Praha)

Chystáte akciu a záleží vám na tom, aby všetko dobre fungovalo? Radi vám pomôžeme s jej kvalitným a spoľahlivým ozvučením. Naša firma SAN SERVICE, s.r.o. realizuje ozvučenie každej akcie na mieru - presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Nezáleží na tom, či plánujete iba menší firemný večierok, kultúrne predstavenie v historickej budove či športovú akciu vo veľkej hale.

V každom prípade vám radi zabezpečíme kvalitný zvuk pomocou špičkovej techniky ovládanej preškolenými a skúsenými pracovníkmi, ktorí vám budú k dispozícii. Zabezpečíme teda spoľahlivé technické zázemie po celú dobu vašej akcie. Sme schopní ponúknuť ozvučenie aj technicky náročných akcií.

Ozvučenie akcií na mieru zabezpečuje naša firma pravidelne. Skúsenosti máme ako s ozvučením akcií ako sú semináre, workshopy či školenie firiem, tak aj s ozvučením akcií, na ktorých vystupujú známi umelci. Môžeme ponúknuť:

- ozvučenie koncertov, festivalov a ďalších kultúrnych akcií akéhokoľvek rozsahu
- ozvučenie akcií pre firmy (prezentácie, semináre, jednanie, workshopy, školenie, večierky ...)
- ozvučenie akcií pre deti (napr. Deň detí)
- ozvučenie športových akcií v halách aj na vonkajších štadiónoch
- ozvučenie súkromných akcií akéhokoľvek charakteru a rozsahu
- odborné poradenstvo a výber ozvučovacej techniky na mieru organizovanej akcie

V prípade vášho záujmu nie je problém v rámci ozvučenia akcie na mieru poskytnúť aj audio záznam z akcie vo formáte MP3.Zadávateľom ponuky je firma 

SAN SERVICE, s.r.o.Kontaktný formulár
captcha