Zadávateľom ponuky je firma SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.Prenájom vysokozdvižného vozíka, požičovňa VZV 16t Žilina, TrenčínSpoločnosť Sander Support Logistic s.r.o. Frýdek-Místek Vám ponúka možnosť prenájmu vysokozdvižného vozíka s nosnosťou 16t, a to nielen v Českej republike, ale taktiež na Slovensku, prevažne v oblasti západného Slovenska, napr. v meste Žilina, Trenčín, Prievidza, Martin.

Zapožičanie vysokozdvižného vozíka s nosnosťou 16t je možné krátkodobo aj dlhodobo. Neoddeliteľnou súčasťou služby je aj doprava vozíka na miesto určenia a jeho obsluha.

Pre bližšie informácie ohľadom prenájmu VZV, ktorý v súčasnej dobe parkuje v našom sklade na ulici Příborská 1585 vo Frýdku Místku v ČR nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +420 722 813 878, alebo e-mailom na adrese info@sander-logistic.cz.

Ďalej sa špecializujeme na prepravu balenia tovaru a strojov, nakládku a vykládku kontajnerov, skladovanie a manipuláciu s nákladom.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Balenie strojov a tovaru na prepravu - exportné balenie zabezpečuje ...

Balenie strojov a tovaru na prepravu - exportné balenie zabezpečuje ...

Ak potrebujete ochrániť stroje a tovar pred poškodením pri preprave, obráťte sa na firmu SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. z Českej republiky, ktorá sa špecializuje na exportné balenie, ktoré zásielky ochráni pred negatívnymi ...


Montáž a demontáž strojových zariadení, balenie a preprava strojov ...

Montáž a demontáž strojových zariadení, balenie a preprava strojov ...

Montáž a demontáž strojových zariadení aj balenie a prepravu strojov pre Vás zabezpečuje česká spoločnosť Sander Support Logistic s.r.o. Balenie strojov vykonávame priamo u zákazníka alebo v priestoroch našej spoločnosti na adrese ...