Zadávateľom ponuky je firma Pavel Kozák HASKOVzduchotechnika pre čistý vzduch pri každej práciČistý a svieži vzduch je pre nás dôležitý nielen vo voľnom čase, ale taktiež v práci. Obzvlášť rušné priemyselné závody, zdravotnícke zariadenia alebo verejné budovy musia spĺňať prísne normy a na kvalitu vzduchu sa kladú vysoké nároky. Ako ale zabezpečiť, aby aj v prašných a veľmi zaťažovaných priestoroch prúdil čerstvý vzduch? No predsa vďaka spoločnosti Pavel Kozák - HASKO zo Sobotky (okres Jičín). Ponúkame totiž kompletnú dodávku vzduchotechniky, jej montáž aj následný servis.

Vzduchotechnika, to je to, čomu sa vo firme Pavel Kozák - HASKO skutočne rozumieme. Už od roku 1995 vám preto ponúkame dodávku a montáž kompletnej vzduchotechniky, ktorá skvelo obstojí v každej prevádzke. Vďaka bohatým skúsenostiam v odbore ale vieme, že každý objekt potrebuje niečo iné. Sme tu pre vás preto už od samého začiatku a vytvoríme vám detailnú projektovú dokumentáciu vrátane cenového odhadu vzduchotechniky presne na mieru.

Taktiež montáž vzduchotechniky si vyžaduje odborné znalosti a skúsenosti v odbore. My sa preto postaráme nielen o dodávku kvalitných vzduchotechnických zariadení, ale taktiež o ich uvedenie do prevádzky. Zabezpečíme vám aj dodávku potrebného príslušenstva, ako sú žalúzie či regulačné klapky, stačí si vybrať.

Montážou vzduchotechniky to u nás však nekončí. Obrátiť sa na nás môžete s akýmkoľvek problémom a to ako v záručnej dobe, tak aj po jej uplynutí. Zabezpečíme servis vzduchotechniky, dodávku náhradných dielov, ale aj potrebné tlakové skúšky a kontrolné revízie. Čistý vzduchu pri práci aj v tých najnáročnejších podmienkach? Pavel Kozák - HASKO to zariadi.


Kontaktný formulár
captcha