Sklenené skrinky, šatňové skrine, wc kabínky, dvere Kroměříž, ZlínInšpirujte sa novým dizajnom skriniek od spoločnosti Frajt s.r.o. Kroměříž - v súčasnosti firma dodáva aj šatňové skrinky zo skla.

Ak plánujete rekonštrukciu vnútorných priestorov hotela, wellness centra, solária či kúpeľov a chcete netradičný dizajn šatne, dodáme podľa Vašich požiadaviek sklenené skrinky, šatňové skrine, wc kabínky alebo dvere, priečky či obklady zo skla.

Individuálne prispôsobíme dizajn sklenených priečok, vďaka možnosti grafickej digitálnej tlače.

Materiálové prevedenie kabínky z tvrdeného, lepeného skla hrúbky 10.5 mm v kombinácii s nerezovými doplnkami.

Naše výrobky sú vhodné aj pre vlhké a mokré priestory - zázemie wellness centier, klubových fitness, masáží, rehabilitačných masážnych centier, prevádzok kúpeľných zariadení.

Zákazky realizujeme prevažne v Zlínskom kraji, Morava.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel.: +420 573 335 700.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Šatňové skrinky pre aquaparky, wellness, kúpele, sauny - Zlínsky kraj

Šatňové skrinky pre aquaparky, wellness, kúpele, sauny - Zlínsky kraj

Česká firma Frajt s.r.o. Kroměříž vyrába kvalitné vybavenie pre kúpele, aquaparky, wellness či sauny, SPA centrá - ide o sklenené šatňové skrinky s kaleným sklom hrubým 8 mm a korpusom z vysokotlakového laminátu rôznej hrúbky. Vhodné do ...


Sklenené obklady, zásteny, deliace steny, potlač na sklo - Zlínsky kraj

Sklenené obklady, zásteny, deliace steny, potlač na sklo - Zlínsky kraj

Česká firma Frajt s.r.o. sa špecializuje na dodávku Image skla do komerčných priestorov aj bytových interiérov - ide o sklenené obklady, deliace steny, sprchové zásteny. U jednotlivých produktov je možná potlač aj na sklo. Naše sídlo ...