Zadávateľom ponuky je firma Autoservis Dolina Miroslav ŘíšDekarbonizácia, ochrana proti zadreniu motora Uherské HradištěPreventívna údržba motora Vášho automobilu je veľmi dôležitá - vyhnite sa možnému zadreniu motora.

V Autoservise Dolina Kudlovice u Uherského Hradišťa vieme ako realizovať dekarbonizáciu motora, ktorá poskytuje účinnú ochranu proti jeho zadreniu.

Kvalitný a hlavne pravidelný servis, aký vám poskytne Autoservis Dolina, včas určí rozsah prípadných škôd.

Máme dlhoročnú prax v tom, ako vykonávať kvalitnú a účinnú dekarbonizáciu motora. Na začiatku je potrebné určiť príčinu zadrhnutého motora -najčastejšie to bývajú karbónové usadeniny. Tie sú pre vaše auto nežiaduce, pretože sa môžu usadzovať v najrôznejších častiach motora.

A čo vlastne taká dekarbonizácia motora obnáša? Do vášho motora sa nalejú špeciálne chemicko-technické kvapaliny, ktoré motor regenerujú a tým pádom mu navracajú jeho pôvodný výkon.

Keďže dekarbonizácia motora v Autoservise Dolina prebieha aj v palivových a výfukových cestách, výsledkom je tak zníženie emisií a spotreba paliva.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel.: +420 739 564 286.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Auto diagnostika vozidiel Chrysler, Jeep, Dodge-servis Zlínsky kraj

Auto diagnostika vozidiel Chrysler, Jeep, Dodge-servis Zlínsky kraj

Autoservis Dolina Kudlovice zo Zlínskeho kraja sa špecializuje na servis, opravy vozidiel Chrysler, Jeep, Dodge, Plymouth. Medzi naše služby patrí: - auto diagnostika pre americké vozidlá DRB III - 300,- Kč, STARSCAN - 400,- Kč - ...