Najlacnejšia česká hliníková strešná krytina - e-shop, Praha

Hľadáte kvalitnú a cenovo prijateľnú strešnú krytinu? Na trhu si samozrejme môžete vyberať z celého radu materiálov od plechov až po pálené škridle. U hliníkovej strešnej krytiny Keramet si ale môžete byť istý českou kvalitou, dlhou životnosťou a zároveň aj príjemnou cenou.
A prečo je vlastne hliníková strešná krytina tak obľúbeným riešením? Pretože nielen dlho vydrží, ale je aj veľmi ľahká. Hliníková strešná krytina tak môže byť dokonca až 8x ľahšia, než pálená strešná taška. To však neznamená, že by bez problémov neodolala extrémnemu počasiu a silnému vetru - naopak.

V prípade hliníkovej strešnej krytiny je možné tento materiál pre vašu strechu dodať buď v prírodnom prevedení alebo ako lakovanú či embosovanú hliníkovú strešnú krytinu.

Novinkou v sortimente spoločnosti Keramet je aj výroba odkvapového systému. Pre hliníkovú strešnú krytinu tak vyrábame aj príslušné strešné doplnky, ako napríklad odkvapy, strešné žľaby alebo zvody až do dĺžky 4 000 mm.

Okrem hliníkovej strešnej krytiny táto spoločnosť vyrába aj strešnú krytinu z materiálov, ako sú:
- titanzinok
- meď
- pozink

Premýšľate nad voľbou tej správnej strešnej krytiny?
Kontaktujte Keramet, výrobcu hliníkovej strešnej krytiny. Radi vám celkom nezáväzne a bezplatne vytvoríme cenovú kalkuláciu priamo pre vašu strechu. Na našom webe vám taktiež poradíme, ako správne vykonať jej zameranie.Zadávateľom ponuky je firma 

Keramet spol.s r.o.Kontaktný formulár
captcha