Posypový materiál pre cukrárov aj pekárov - Chrudim

Pozor, posypový materiál nie je len soľ na cestách alebo piesok, ale posypovým materiálom sa nazýva aj to, čo nájdeme na svojom obľúbenom pečive. Hovorí sa, že základom dňa sú poriadne raňajky. O to viac si mnohí z nás pochutia, keď si môžu dopriať čerstvé a voňavé pečivo. Niekto dáva prednosť slanému variantu, či už v podobe chleba, žemle či celozrnného pečiva, inému chutia sladké raňajky, vychutná si tak napríklad buchtu s makom či orechmi.

Každý deň pre vás pekári jedlo pripravujú a ich základom je síce cesto, ale nutné je mať aj kvalitný posypový materiál. Kde si zaobstarávajú kmín či slnečnicu na chlieb? Alebo mak do závinu a ďalší posypový materiál? Jedným z dodávateľov posypových materiálov je firma Trias z Chrudimu.

Posypový materiál dováža spoločnosť Trias zo zahraničia, má ale taktiež svojich českých dodávateľov. Medzi suroviny, ktoré Trias odoberá od českých dodávateľov sa radí tento posypový materiál:

- kmín celý
- lúpané tekvicové semienka
- ľanové semiačka
- mak modrý
- lúpané vlašské orechy

Českí dodávatelia však nie sú jediní a niektorý posypový materiál a orechy odoberá Trias zo zahraničia, priamo z krajiny pôvodu. Patrí sem:

- sezam lúpaný - krajina pôvodu: India
- kakaová prášok - krajina pôvodu: Španielsko, Indonézia
- slnečnica lúpaná - krajina pôvodu: Slovensko, Moldavsko
- lúpané tekvicové semienka - krajina pôvodu: Čína, Maďarsko
- ľanové semiačka - krajina pôvodu: Rusko
- mandle lupienky - krajina pôvodu: USA
- strúhaný kokos - krajina pôvodu: Indonézia, Vietnam

Veľkoobchod pre pekárov a cukrárov spoločnosti Trias sídli v obci Chrudim (ČR), ale posypový materiál a orechy dováža zákazníkom po celej Českej republike a aj do zahraničia.Zadávateľom ponuky je firma 

TRIAS CR s.r.o.Kontaktný formulár
captcha