Zadávateľom ponuky je firma COROLL s.r.o.Kvalitné ložiská NSK z Japonska aj pre českých zákazníkov - NáchodJaponská firma NSK pôsobí na trhu s ložiskami už od roku 1916. Za túto dobu tak ložiská NSK prešli veľkým technologickým vývojom a prispeli k pokroku v rôznych odboroch a priemyselných odvetviach. Aj vďaka tomu patria dnes ložiská NSK k tomu najlepšiemu, čo je na trhu k dostaniu a využívajú ich firmy po celom svete. V spoločnosti COROLL dobre vieme, aké majú ložiská NSK výhody a chceme ich ponúkať aj českým zákazníkom. Na českom a slovenskom trhu preto spoločnosť NSK zastupujeme, kvalitné ložiská NSK si tak môžete vybaviť aj vy.

Ložiská NSK ponúkajú celý rad využitia. Skvelo sa hodia do vretien obrábacích strojov, vďaka kvalite materiálu a odolnosti ale obstoja aj v náročných podmienkach. Použiť ich tak môžete u vretien s integrovaným elektromotorom a tam, kde sú vretená vystavené škodlivým chemikáliám.

V spoločnosti COROLL si zakladáme na širokej ponuke a rýchlosti pri vybavení objednávky. Skladom pre vás totiž máme ložiská NSK akéhokoľvek druhu, stačí si vybrať, aké potrebujete. U nás zoženiete napríklad:

- guličkové ložiská NSK
- valčekové ložiská NSK
- súdkové ložiská NSK
- kužeľové ložiská NSK
- axiálne ložiská NSK

Potrebujete aj vy kvalitné ložiská NSK? Navštívte našu predajňu blízko obce Náchod. Radi vám poradíme, aké ložiská sú pre vaše účely tie najlepšie a zabezpečíme aby ste boli spokojní. Ložiská NSK navyše máme skladom v dostatočnom množstve, aj v prípade veľkej objednávky sa tak nemusíte báť dlhého čakania a zdržaní, u nás všetko vybavíte behom jednej návštevy. Nakúpte si ložiská NSK a spoznajte skutočnú kvalitu.


Kontaktný formulár
captcha