Zadávateľom ponuky je firma PSP izoterm s.r.o.Izolácia do auta uľahčuje prevoz potravín a mäsa - Vysoké MýtoPreprava potravín, mäsa a ďalšieho tovaru, ktoré rýchlo podlieha skaze, si žiada špeciálne opatrenia. Nie je vaše auto na prepravu tohto druhu prispôsobené? V spoločnosti PSP izoterm Vysoké Mýto to hravo napravíme. Dodatočne totiž montujeme izolácie do auta a upravíme dodávky všetkých značiek tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám.

V spoločnosti PSP izoterm si uvedomujeme, že preprava potravín podlieha prísnym normám a predpisom. Naše izolácie do auta sú preto vyrobené z kvalitných materiálov a zdržia potraviny čerstvé a svieže požadovanú dobu. Z čoho teda izolácie do auta vyrábame? Základ tvoria sendvičové panely s jadrom z polyuretánovej peny. Tie sú doplnené poťahmi z polyesterového skleného laminátu. Vďaka kombinácii týchto materiálov sa izolácia do auta plne prispôsobí tvaru nákladného priestoru a nezaberie zbytočne veľa miesta. Izolácie do auta navyše vyrábame z materiálov, ktoré majú potravinárske a hygienické atesty, aj pri prevoze veľmi citlivého tovaru tak máte istotu, že bude všetko v poriadku.

Izolácie do auta sa snažíme plne prispôsobiť vašim požiadavkám. Pre dodávkové vozidlá vám preto ponúkame izolácie do auta hneď v štyroch kategóriách. U nás tak môžete zakúpiť:

- izolácie do auta IN - izotermická vstavba bez použitia chladiaceho agregátu
- izolácia do auta FNA - chladiarenská vstavba s chladiacim agregátom
- izolácie do auta FNA - M - chladiarenská vstavba s chladiacim agregátom a možnosťou zavesenia mäsa
- izolácie do auta FRC - mraziarenská vstavba až do -26°C s chladiacim agregátom

Ak prevážate potraviny a chcete, aby boli za každých okolností čerstvé a nepoškodené, je pre vás izolácia do auta nevyhnutná. Navštívte našu spoločnosť a my vám ju vyrobíme presne na mieru.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


PSP Izoterm -  izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

PSP Izoterm - izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

Firma PSP Izoterm sa venuje výrobe izolácií pre obytné kontajnery, chladiace boxy, automobilové nadstavby a ľahké montované stavby metódou plnenia do dutín. Realizujeme aj dodatočné izolácie dodávkových vozidiel všetkých typov a ...